Port Promowy Stari Grad

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Starigrad- Trasy

Miasto Stari Grad leży na północnym wybrzeżu wyspy Hvar w Dalmacji . Jest jednym z najstarszych miast w Europie a jego historyczna cześć mieści się na liście Kulturowego Dziedzictwa UNESCO. Stari Grad to dobry punkt wypadowy na poznanie malowniczej wyspy Hvar położnej na Morzu Adriatyckim. Urlopowicze z całego świata chętnie wybierają się na wyspę w okresie letnim. Nie brakuje tu pięknych plaż, klifów oraz miejsc do uprawiana sportów wodnych.

Oferty Specjalne

 • Port Promowy Stari Grad
 • Port Promowy Stari Grad
 • Port Promowy Stari Grad

Terminal Promowy Stari Grad

Terminal promowy przewoźnika Jadrolinija obsługuje pasażerow do włoskiego portu Ankona, na chorwackie wyspy Mljet (Sobra), Korcula oraz do chorwackich portów w Dubrowniku i Rijeka. Przeprawa do Włoch trwa około 13 godzin.

Dojazd do portu Stari Grad

Samochodem: trasą 116 z miasta Hvar na zachodnim wybrzeżu i z Jesla na wschodnim wybrzeżu.

Starigrad Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Jadrolinija

116 Stari Grad, 21460, Croatia

SNAV

116 Stari Grad, 21460, Croatia

Opinie

 • 07 Aug 2019
  Wakacyjna opcja podróży
  • Dość ciekawa odmiana dla podróżujących samochodem. Jednak trzeba się przygotować na stanie w kolejce po bilet a potem dlugie oczekiwanie na wjazd samochodem na prom. Wszystko ok 3h. Na promie warunki dość spartańskie. O prysznic nożna pomarzyć. Turyści chcący tanio podróżować rozkładają karimaty i śpią w ogolnodostępnej przestrzeni. Śniadanie w podstawowej wersji. Mimo tych uwag nadal jestem zdania że to ciekawy sposób na podróż z Włoch do Chorwacji.

   Opinia dodana przez TOMEK

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi