Promy St Peter Line

 • Kup bilet na prom z St Peter Line
  Kup bilet na prom z St Peter Line

  Prosta rezerwacja biletu na AFerry

 • Bezpieczna rezerwacja
  Bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Podróżuj komfortowo
  Podróżuj komfortowo

  Przeprawa z St Peter Line to czysta przyjemność

 • Miliony zadowolonych klientów
  Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup bilety na promy do Rosji, Szwecji, Finlandii i Estonii z St Peter Line - Petersburg, Sztokholm, Tallin, Helsinki

St Peter Line - trasy

St Peter Line jest młodym przewoźnikiem rejsowym, który rozpoczął swoją działalność w kwietniu 2010. Na Aferry.pl kupisz bilety na trasy St Peter Line do Helsinek, Sztokholmu, Petersburga i Tallina.

Połączenie z Helsinek do Petersburga przez Zatokę Fińską cieszy się dużą popularnością, głownie ze względu przez wprowadzone zmiany w formalnościach wizowych do Rosji. Podróżując z St Peter Lines do portu w Petersburgu, nie jest wymagana wiza pod warunkiem, że wykupisz wycieczkę objazdową wokół miasta Petersburg polecana przez St Peter Line.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

St Peter Line - promy

Pasażerowie St Peter Line będą płynąć na nowoczesnym statku flagowym Princess Maria. Prom jest bardzo dobrze wyposażony i posiada szeroki zakres usług, jak: kasyno, bary, restauracje, sauna, sklepy wolnocłowe. Przewoźnik zapewnia też regularne widowiska/ pokazy na żywo, aby dostarczyć swoim pasażerom maksymalne wrażenia podczas przeprawy. Na statku znajduje się szeroki wybór kabin, różniących się wielkością i stylem.

Podróżując z St Peter Lines do portu w Petersburgu nie jest wymagana wiza pod warunkiem, że wykupisz wycieczkę objazdową wokół miasta Petersburg polecana przez St Peter Line.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, ąe jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Informacja o odprawie

Check in at all terminals closes one (1) hour prior to scheduled departure. Check in after this time may result in refusal to board the vessel.

Promy St Peter Line - Porty

wideo

Promy St Peter Line YouTube wideo