Promy St Peter Line

Promy St Peter Line
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

St Peter Line - trasy

St Peter Line jest młodym przewoźnikiem rejsowym, który rozpoczął swoją działalność w kwietniu 2010. Na Aferry.pl kupisz bilety na trasy St Peter Line do Helsinek, Sztokholmu, Petersburga i Tallina.

Połączenie z Helsinek do Petersburga przez Zatokę Fińską cieszy się dużą popularnością, głownie ze względu przez wprowadzone zmiany w formalnościach wizowych do Rosji. Podróżując z St Peter Lines do portu w Petersburgu, nie jest wymagana wiza pod warunkiem, że wykupisz wycieczkę objazdową wokół miasta Petersburg polecana przez St Peter Line.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Check in at all terminals closes one (1) hour prior to scheduled departure. Check in after this time may result in refusal to board the vessel.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy St Peter Line- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z St Peter Line to czysta przyjemność

  St Peter Line - promy

  Pasażerowie St Peter Line będą płynąć na nowoczesnym statku flagowym Princess Maria. Prom jest bardzo dobrze wyposażony i posiada szeroki zakres usług, jak: kasyno, bary, restauracje, sauna, sklepy wolnocłowe. Przewoźnik zapewnia też regularne widowiska/ pokazy na żywo, aby dostarczyć swoim pasażerom maksymalne wrażenia podczas przeprawy. Na statku znajduje się szeroki wybór kabin, różniących się wielkością i stylem.

  Podróżując z St Peter Lines do portu w Petersburgu nie jest wymagana wiza pod warunkiem, że wykupisz wycieczkę objazdową wokół miasta Petersburg polecana przez St Peter Line.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, ąe jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy St Peter Line YouTube wideo

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi