Port Promowy St Malo

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Miasto St Malo jest położone w północno -zachodniej Francji nad Kanałem La Manche. Jest najbardziej odwiedzanym miastem w Bretanii. Turystów urzeknie starówka otoczona zabytkowymi murami, muzeum Solidor Tower z historycznymi przyrządami do nawigacji morskiej lub katedra Św. Wincenta. Niedaleko St. Malo znajduje się słynna Góra St. Michael z średniowiecznym klasztorem.

St Malo- Trasy

 • Port Promowy St Malo
 • Port Promowy St Malo
 • Port Promowy St Malo

Terminal Promowy St Malo

Z portu wypływają promy Brittany Ferries do Portsmouth (Anglia) oraz liczne promy Condor Ferries do Anglii (Poole, Weymouth) oraz na Normandzkie Wyspy Jersey and Guernsey.

Dojazd do portu St Malo

Samochodem: trasa E50 z Paryża do Rennes, a potem N137 do St. Malo, kieruj się znakami do terminalu.

Pociągiem: stacja kolejowa Gare de Saint-Malo oferuje bezpośrednie połączenie TGV do Paryza i Rennes. Ze stacji weź taksówkę do terminalu.

St Malo Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Opinie

 • 12 Sep 2012
  Yama i Szczepan
  • Piec podróży promami różnych linii. Tylko ja i mój moto. Mnie strona "a ferry" pomogła zrealizować marzenia o podróżach dalekich i bliskich. Ba. W zeszłym roku w Maroku dzieki waszej stronie pomogłem parze niemców i francuzowi ktorzy tak jak ja chcieli wydostac sie w listopadzie z Tangeru. Czytelnosc i prosta obsługa. Moja ocena strony 5/5. Za brak internetu na pokładach odjałem gwiazdke.

   Opinia dodana przez Maciek Brachacki