Port Promowy St Malo

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

St Malo- Trasy

Miasto St Malo jest położone w północno -zachodniej Francji nad Kanałem La Manche. Jest najbardziej odwiedzanym miastem w Bretanii. Turystów urzeknie starówka otoczona zabytkowymi murami, muzeum Solidor Tower z historycznymi przyrządami do nawigacji morskiej lub katedra Św. Wincenta. Niedaleko St. Malo znajduje się słynna Góra St. Michael z średniowiecznym klasztorem.

Oferty Specjalne

 • Port Promowy St Malo
 • Port Promowy St Malo
 • Port Promowy St Malo

Terminal Promowy St Malo

Z portu wypływają promy Brittany Ferries do Portsmouth (Anglia) oraz liczne promy Condor Ferries do Anglii (Poole, Weymouth) oraz na Normandzkie Wyspy Jersey and Guernsey.

Dojazd do portu St Malo

Samochodem: trasa E50 z Paryża do Rennes, a potem N137 do St. Malo, kieruj się znakami do terminalu.

Pociągiem: stacja kolejowa Gare de Saint-Malo oferuje bezpośrednie połączenie TGV do Paryza i Rennes. Ze stacji weź taksówkę do terminalu.

St Malo Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Brittany Ferries

Gare Maritime du Naye, 35400 St Malo, France

Condor Ferries

Gare Maritime du Naye, 35400 St Malo, France

Compagnies Corsair

Gare maritime de la Bourse, St Malo, 35400 St Malo, France

Opinie

 • 12 Sep 2012
  Yama i Szczepan
  • Piec podróży promami różnych linii. Tylko ja i mój moto. Mnie strona "a ferry" pomogła zrealizować marzenia o podróżach dalekich i bliskich. Ba. W zeszłym roku w Maroku dzieki waszej stronie pomogłem parze niemców i francuzowi ktorzy tak jak ja chcieli wydostac sie w listopadzie z Tangeru. Czytelnosc i prosta obsługa. Moja ocena strony 5/5. Za brak internetu na pokładach odjałem gwiazdke.

   Opinia dodana przez Maciek Brachacki

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi