Promy Spirit of Tasmania

Promy Spirit of Tasmania
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Spirit of Tasmania - trasy

Przewoźnik promowy Spirit of Tasmania oferuje połączenia promowe do portu Devonport na Tasmanii z Melbourne. Podczas 9h rejsu przez Cieśnina Bassa możemy podziwiać piękne widoki na morze i chwytać opaleniznę.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale równie porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 45 minut przed odplywem promu dla wszystkich pasazerow

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Spirit of Tasmania- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Spirit of Tasmania to czysta przyjemno0x15B 0x107

  Spirit of Tasmania - promy

  Flota Spirit of Tasmania liczy 2 statki w tym Spirit of Tasmania II i Spirit of Tasmania I. Na promach nie brakuje udogodnień, które umilą nam ponad 9h rejs tym kino, salon gier, sklepy, bary, restauracje. Osoby szukające miejsca na sen i odpoczynek mogą wkupić jedną w wygodnych kabin.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy Spirit of Tasmania YouTube wideo

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi