Port Promowy Southampton

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Southampton- Trasy

Oferty Specjalne

Miasto Southampton leży w południowej Anglii nad estuarium rzeki Test i Itchen. Southampton odgrywa ważną role jako port dla wielkich statków rejsowych jak Queen Victoria czy RMS Elizabeth II. To właśnie z tego portu wypłynął Titanic w swój jedyny rejs. Historie tego statku możemy poznać w lokalnym Muzeum Morskim. Turyści odnajdą tu wiele form rozrywki począwszy od sklepów, centrum handlowego West Quay przez kluby nocne i restauracje. Fani samolotów chętnie odwiedza Solent Sky - muzeum lotnictwa.

  • Port Promowy Southampton
  • Port Promowy Southampton
  • Port Promowy Southampton

Terminal Promowy Southampton

Przewoźnik Red Funnel oferuje połączenia z Southampton do portu Cowes na Wyspie Wight.

Dojazd do portu Southampton

Samochodem: z Londynu M25 i M3 do Southampton. W mieście kieruj się znakami do portu..

Pociągiem: Regularne połączenie kolejowe z Londynu (South West Trains) i Szkocji (Virgin Trains). Ze stacji można zabrać taksówkę do terminalu lub wziąć darmowy CityLink Bus z pobliskiej stacji autobusowej.

Autobusem: Liczne połączenia autobusowe i autokarowe z Londynu, Bristolu, Oxfordu i wielu innych miast. Ze stacji autobusowej kursuje darmowy autobus CityLink prosto do terminalu.

Southampton Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Red Funnel

Dock Gate 7 off Town Quay Road, Southampton (vehicle ferry services to East Cowes), , SO14 2AQ, United Kingdom

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi