Port Promowy Sokcho

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Miasto Sokcho położone nad Morzem Japońskim w północno -wschodniej części Korei Południowej blisko Koreańskiej Strefy Zdemilitaryzowanej (DMZ). To właśnie lokalizacja blisko tej zony przyciąga turystów w to miejsce. Jest to również dobry punkt wypadowy do Parku Narodowego Sorak-san - szczytu w Górach Wschodniokoreańskich. Poza tym znajdziemy tu uzdrowiska z gorącymi źródłami oraz targi rybne.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Sokcho
  • Port Promowy Sokcho
  • Port Promowy Sokcho

Terminal Promowy Sokcho

Operator Stena Daea Line oferuje połączenia promowe z Sokcho do Rosji do portów: Zarubino i Władywostok. Rejsy trwają od 20h. Terminal promowy ma ułatwić transport towarów w tworzeniu Nowego Szlaku Jedwabnego łączącego Koreę z Bałtykiem przez Rosje.

Dojazd do portu Sokcho

Terminal mieści się w wschodniej części kraju. Do Sokcho prowadzi trasa 56 i 7 biegnąca wzdłuż wschodniego wybrzeża Korei.

Sokcho Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Stena Daea Line

Sokcho ferry terminal, 26 Dongmyeonghang-gil (53-3 Dongmyeong-dong) , Sokcho, Gangwon-do, South Korea

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi