Promy SNCM

 • Kup bilet na prom z SNCM
  Kup bilet na prom z SNCM

  Prosta rezerwacja biletu na AFerry

 • Bezpieczna rezerwacja
  Bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Podróżuj komfortowo
  Podróżuj komfortowo

  Przeprawa z SNCM to czysta przyjemność

 • Miliony zadowolonych klientów
  Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup bilety na promy do Francji, Algierii, Tunezji, na Korsykę i Sardynię z SNCM - Marsylia, Barcelona, Bastia, Oran, Sfax i więcej

Wszystkie trasy obsługiwane wcześniej przez SNCM są teraz obsługiwane przez Corsica Linea , ale nadal można je zarezerwować na tej stronie.

SNCM - trasy

SNCM jest wiodącym przewoźnikiem promowym w zachodniej części Morza Śródziemnego. Od 1976 roku oferuje liczne przeprawy na Korsykę, Sardynię, do Włoch, Francji, Algierii i Tunezji. Dzięki AFerry.pl możesz wyszukać porównać i kupić bilet na promy SNCM na licznych trasach, np. Marsylia - Oran, Nicea - Ajaccio, Marsylia - Tunis lub Porto Torres - Propriano.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

SNCM - sezonowy rozkład promów

 • Promy na Sardynie
  Kiedy kursują? kwiecień - wrzesień
 • Promy na Korsykę
  Kiedy kursują? marzec - wrzesień

SNCM - promy

SNCM liczy 10 promów, w tym statki rejsowe o wysokim standardzie: Danielle Casanova, Napoleon Bonaparte, Mediterranean, Ile de Beauté i Corsica. Na pokładach czekają na Was liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Oprócz usług frachtowych i pasażerskich przewoźnik oferuje też mini-rejsy na trasach na Korsykę i Sardynię.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Informacja o odprawie

Dla przepraw na trasach Korsyka/ Sardynia, odprawa zaczyna sie co najmniej 2 godziny przed planowanym odjazdem. Dla przepraw na trasach do Polnocnej Afryki, odprawa zaczyna sie co najmniej 3 godziny przed palnowanym odjazdem. Na bilecie PDF podano dokladne godziny odprawy, prosze dokladnie sprawdzic.

Promy SNCM - Porty