Promy SNCM

Promy SNCM
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Wszystkie trasy obsługiwane wcześniej przez SNCM są teraz obsługiwane przez Corsica Linea , ale nadal można je zarezerwować na tej stronie.

SNCM - trasy

SNCM jest wiodącym przewoźnikiem promowym w zachodniej części Morza Śródziemnego. Od 1976 roku oferuje liczne przeprawy na Korsykę, Sardynię, do Włoch, Francji, Algierii i Tunezji. Dzięki AFerry.pl możesz wyszukać porównać i kupić bilet na promy SNCM na licznych trasach, np. Marsylia - Oran, Nicea - Ajaccio, Marsylia - Tunis lub Porto Torres - Propriano.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Dla przepraw na trasach Korsyka/ Sardynia, odprawa zaczyna sie co najmniej 2 godziny przed planowanym odjazdem. Dla przepraw na trasach do Polnocnej Afryki, odprawa zaczyna sie co najmniej 3 godziny przed palnowanym odjazdem. Na bilecie PDF podano dokladne godziny odprawy, prosze dokladnie sprawdzic.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy SNCM- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z SNCM to czysta przyjemność

  SNCM - sezonowy rozkład promów

  • Promy na Sardynie
   Kiedy kursują? kwiecień - wrzesień
  • Promy na Korsykę
   Kiedy kursują? marzec - wrzesień

  SNCM - promy

  SNCM liczy 10 promów, w tym statki rejsowe o wysokim standardzie: Danielle Casanova, Napoleon Bonaparte, Mediterranean, Ile de Beauté i Corsica. Na pokładach czekają na Was liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Oprócz usług frachtowych i pasażerskich przewoźnik oferuje też mini-rejsy na trasach na Korsykę i Sardynię.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi