Promy SNAV

Promy SNAV
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

SNAV - trasy

SNAV (Societe Navigazione Alta Velocita) to duży operator promowy na Morzu Śródziemnym obsługujący połączenia między Włochami i Chorwacją, chorwackie wyspy (Hvar, Korcula, Brac) oraz Włochami Sycylią, Sardynią i Korsyką. Obecnie firma jest we władaniu MSC (Mediterranean Shipping Company).

Na Aferry.pl kupisz bilety promowe z SNAV, m.in. do portów: Olbia na Sardynii, Porto Vecchio na Korsyce, Palermo na Sycylii, Split w Chorwacji, Neapol we Włoszech czy do Stromboli lub Vulcano na Wyspach Liparyjskich na Morzu Tyrreńskim. Nie zapomnij sprawdzić ofert specjalnych SNAV!

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Pasazerowie piesi musza stawic sie na odprawie przynajmniej 2 godziny przed odplywem promu w miedzynarodowych trasach,1 godzine we wszystkich innych trasach.Pasazerowie z pojazdami przynajmniej 2 godziny przed odplywem promu dla wszystkich tras.

Trasy:
24
Najkrótsze przejście:
Naples Molo Beverello - Procida
40 min
Najpopularniejsza trasa:

Promy SNAV- Trasy

 • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Przeprawa z SNAV to czysta przyjemność

SNAV - promy

We flocie SNAV pływają bardzo szybkie promy i wodoloty, które mogą rozwinąć prędkość nawet do 90 km/h. Są to najszybsze statki na Morzu Śródziemnym.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

wideo

Promy SNAV YouTube wideo

Opinie

 • 06 Jul 2018
  Wygodna alternatywa
  • Podróż promem ze Splitu do Ancony była wygodną alternatywą dla ponad 1000 km autem. Warto zapłacić troszkę więcej za kabinę i cieszyć się wygodą i czystością. Podróż bardzo przyjemna i bez uwag.

   Opinia dodana przez Anon

 • 08 Aug 2017
  NIGDY WIĘCEJ SNAV!!!!
  • Odprawa przed przypłynięciem promu to masakra. Trzy osoby grzebały w jednym laptopie a kolejka rosła i rosła. Informacja gdzie znajduje się odprawa biletowa- żadna. Prom opózniony. Piesi i zmotoryzowani wchodzą na prom tym samym miejscem. Szok, ale ok. Włoska obsługa, która kierowała ruchem głośno się kłóciła. Mieli gdzieś, że trzeba zająć się pasażerami. Kabiny. Ze względu na brak kabin o podwyższonym standardzie wybrałem ekonomiczną, bo płynąłem z dziećmi, więc bez kabiny to słabo. Pływałem już w kabinach ekonomicznych innymi liniami, więc myślę sobie, że ok damy radę. W kabinie są tylko cztery łóżka, bez możliwości złożenia górnych, brudne, niekompletna pościel, podsufitka oberwana, klima prawie nie działała, duchota okropna. Prysznice- pozapychane odpływy, wszystko stare i obrzydliwe. Dziwne odgłosy dobiegające z całej krypy nie ułatwiają zasypiania. Śniadania drogie i niezbyt smaczne, obsługa bardzo słabo, albo w ogóle nie mówi po angielsku.

   Opinia dodana przez Mariusz

 • 07 Jun 2015
  Procida
  • Szybka, wygodna podróż promem na przepiękną wyspę. Polecam wszystkim na jednodniową wycieczkę.

   Opinia dodana przez Beata

 • 30 Sep 2014
  wyjazd wakacyjny
  • wszystko sprawnie bez komplikacji, wszyscy zadowoleni, prom płynie szybko

   Opinia dodana przez Wojtek

 • 06 Aug 2013
  Komfortowa podróż w kajucie z oknem
  • Komfortowa kajuta z oknem dla czterech osób.....................................................................................................

   Opinia dodana przez Dariusz Drozdek

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi