Promy Smyril Line

Promy Smyril Line
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Obecnie nie można zarezerwować biletu na prom z przewoźnikiem Smyril Line na AFerry.pl. Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć alternatywne połączenie.

Smyril Line - trasy

Przewoźnik promowy Smyril Line oferuje przeprawy przez Północny Atlantyk od 1982 roku między Danią, Islandią a Wyspami Owczymi. Dzięki AFerry.pl możesz kupić bilet na niezwykły rejs do Islandii do Seysdisfjordur lub Wyspy Owcze do Tórshavn z portu Hirtshals w Danii.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Please Note: Passengers travelling with a vehicle should check in at the relevant departure terminal no later than 1 hour 30 minutes prior to advertised departure times and no later than 2 hours 30 minutes prior to same in respect of departures from Seydisfjorur. For foot passengers, latest check in time is 1 hour before departure in all cases.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Smyril Line- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Smyril Line to czysta przyjemność

  Ostatnie zmiany

  Od października 2010 przeprawy promowe z Hanstholm i Esbjerg do Seysdisfjordur( Islandia) i Tórshavn (Wyspy Owcze) zostały zakończone. Rejsy na tych trasach z Smyril Line odbywają się teraz z portu Hirtshals.

  Ze względu na czynniki ekonomiczne Smyril Line zaniechał przepraw z Norwegii i Szkocji na Wyspy Owcze oraz do Islandii.

  Smyril Line - promy

  Na statku M/F Norrona z pewnością przeżyjecie niezapomniane chwile. Liczne atrakcje na pokładzie (basen, sauna), znakomita obsługa i infrastruktura oraz cudowne widoki na Atlantyk zapewnia Wam niezapomniane doświadczenie, podróżując ze Smyril Line.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi