Port Promowy Skopelos

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Skopelos- Trasy

Oferty Specjalne

Skopelos to miasto i wyspa grecka o tej samej nazwie na Morzu Egejskim w archipelagu Sporady. Wyspa była głównym miejscem kręcenia filmu Mamma Mia wraz z sąsiednią wyspą Skiathos. Skopelos może poszczycić się pięknymi widokami i plażami, co dobrze widać podczas oglądania filmu. Warto pospacerować ulicami miasta Glossa ok. 25km od miasta Skopelos. Glossa posiada typowe wąskie greckie uliczki, a w tamtejszej kaplicy Agios Ioannis Chapel kręcono procesję ślubną do Mamma Mia.

  • Port Promowy Skopelos
  • Port Promowy Skopelos
  • Port Promowy Skopelos

Terminale Promowe na Wyspie Skopelos

Na wyspie Skopelos znajdują się dwa porty:
Skopelos - terminal znajduje się w południowo - wschodniej części wyspy. Wypływają stąd promy w kierunku sąsiednich wysp Skiathos i Volos.
Glossa - terminal na północno - zachodnim wybrzeżu wyspy w porcie w Loutraki . Promy Anes Lines kursują na Wyspy Evia, Skiathos, do Volos.

Dojazd do portu Skopelos

Samochodem: łatwy dojazd do portów z każdej części wyspy.

Skopelos Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi