Port Promowy Seattle

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Seattle to miasto w stanie Washington na zachodnim wybrzeżu USA. Na przestrzeni wieku miasto przekształciło się z miasteczka żyjącego się ze zrywki drewna w nowoczesną metropolię z centrami technologicznymi i w miejsce licznych imprez, które przyciągają rzeszę turystów. Warto tutaj wspomnieć o wyścigu hydroplanów lub o Międzynarodowym Festiwalu Filmowym. Znajdziemy tu także liczne muzea, parki i galerie, np. Klondike Gold Rush National Historical Park - narodowy park historyczny o wydarzeniach z czasów gorączki złota. Podczas pobytu w Seattle warto wybrać się promem do Victoria w Kanadzie lub na Wyspę San Juan.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Seattle
  • Port Promowy Seattle
  • Port Promowy Seattle

Terminal Promowy Seattle

Port of Seattle to nazwa dzielnicy, w której znajduje się port morski i port lotniczy. Przewoźnik Clipper Vacations oferuje 3 godzinne przeprawy do Victoria w Kanadzie lub na Wyspę San Juan.

Dojazd do portu Seattle

Po dotarciu do dzielnicy Port of Seattle kieruj się znakami do terminalu Clipper Vacations/ Victoria Clipper na Pier 69. Z lotniska SeaTac możesz zabrać taksówkę lub pociąg Seatac Light Rail.

Seattle Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Clipper Vacations

2701 Alaskan Way, Pier 69, WA 98121, United States

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi