Promy Searoad Ferries

 • Kup bilet na prom z Searoad Ferries
  Kup bilet na prom z Searoad Ferries

  Prosta rezerwacja biletu na AFerry

 • Bezpieczna rezerwacja
  Bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Podróżuj komfortowo
  Podróżuj komfortowo

  Przeprawa z Searoad Ferries to czysta przyjemność

 • Miliony zadowolonych klientów
  Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup bilet na promy między Queenscliff - Sorrento w pobliżu Melbourne z Searoad Ferries

Searoad Ferries - trasy

Operator promowy Searoad Ferries kursuje przez Zatokę Port Philip między Queenscliff na Półwyspie Bellarine oraz Sorrento na Półwyspie Mornington w pobliżu Melbourne w Australii. Przeprawa promowa trwa ok.40min. Oba porty znajdują się w pobliżu popularnych atrakcji turystycznych i w odległości ok. 1h i 30 min (samochodem) z centrum Melbourne. Z portu Sorrento prowadzi widokowa trasa na wyspę Philip, aby zobaczyć pingwiny w ich naturalnym środowisku. Natomiast Queenscliff to dobry punkt do rozpoczęcia malowniczej przejażdżki wzdłuż południowo - wschodniego wybrzeża Australii po Great Ocean Road. Trasa uważna jest za wspaniałą atrakcję turystyczną i przebiega na odcinku ponad 200km między Torquay i Warrnambool w stanie Victoria.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale równie porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Searoad Ferries - promy

Flota Searoad Ferries liczy 3 statki w tym MV Queenscliff, MV Sorrento, MV Peninsula Princess. Na pokładach znajdziemy punkt gastronomiczny i wygodne miejsca siedzące. Z trasów widokowych można podziwiać wiele interesujących punktów, np. wyspę Swan Island, latarnie morskie, mariny, zabytkowy fort Queenscliff, wille na klifach oraz delfiny lub wieloryby w zależności od pory roku.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Informacja o odprawie

Odprawa co najmniej 30 minut przed planowanym odpłynięciem promu dla wszystkich pasażerów

Promy Searoad Ferries - Porty

wideo

Promy Searoad Ferries YouTube wideo