Promy Sealink

Promy Sealink
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Sealink - trasy

Operator promowy Sealink kursuje przez cieśninę Backstairs Passage między Cape Jervis na Półwyspie Fleurieu oraz portem Penneshaw na Wyspie Kangura w Południowej Australii. Przeprawa promowa trwa około 45min.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale równie porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

odprawa dla wszystkich pasażerów jest co najmniej 30 minut przed planowanym odpłynięciem.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Sealink- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Sealink to czysta przyjemność

  Ważne informacje

  Wyspa Kangura posiada bardzo specyficzne środowisko naturalne, które chronione jest przez wpływem szkodników z głównego lądu Australii. W związku z tym na Wyspę Kangura nie można wwozić pewnych produktów tj. produkty z miodu, sprzęt pszczelarski, winorośle i ziemie, ziemniaki, króliki, lisy. Na teren Południowej Australii nie można wwozić warzyw i owoców.

  Sealink - promy

  Flota Sealink posiada 2 statki: SeaLion 2000 i Spirit of Kangaroo Island. Na pokładach znajdziemy punkt gastronomiczny i wygodne miejsca siedzące w klimatyzowanych pomieszczeniach z panoramicznymi oknami oraz z TV.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy Sealink YouTube wideo

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi