Promy Sealink

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Sealink - trasy

Operator promowy Sealink kursuje przez cieśninę Backstairs Passage między Cape Jervis na Półwyspie Fleurieu oraz portem Penneshaw na Wyspie Kangura w Południowej Australii. Przeprawa promowa trwa około 45min.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale równie porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Promy Sealink- Trasy

  • Kup bilet na prom z Sealink
  • Bezpieczna rezerwacja
  • Podróżuj komfortowo

Ważne informacje

Wyspa Kangura posiada bardzo specyficzne środowisko naturalne, które chronione jest przez wpływem szkodników z głównego lądu Australii. W związku z tym na Wyspę Kangura nie można wwozić pewnych produktów tj. produkty z miodu, sprzęt pszczelarski, winorośle i ziemie, ziemniaki, króliki, lisy. Na teren Południowej Australii nie można wwozić warzyw i owoców.

Sealink - promy

Flota Sealink posiada 2 statki: SeaLion 2000 i Spirit of Kangaroo Island. Na pokładach znajdziemy punkt gastronomiczny i wygodne miejsca siedzące w klimatyzowanych pomieszczeniach z panoramicznymi oknami oraz z TV.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o odprawie

odprawa dla wszystkich pasażerów jest co najmniej 30 minut przed planowanym odpłynięciem.

Promy Sealink - Porty

Australia

wideo

Promy Sealink YouTube wideo