Promy Sea SA Ferries

Promy Sea SA Ferries
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Sea SA Ferries - trasy

Przewoźnik promowy Sea SA Ferries kursuje przez Zatokę Spencera między Wallaroo na Półwyspie Yorke oraz Lucky Bay na Półwyspie Eyrego w pobliżu Adelaide w Australii. Rejs trwa ponad 2h w zależności od warunków pogodowych.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale równie porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

odprawa dla wszystkich pasażerów rozpoczyna się co najmniej 30 minut przed odpłynięciem

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Sea SA Ferries- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Sea SA Ferries to czysta przyjemność

  Sea SA Ferries - promy

  Sea SA Ferries posiada ekologiczny statek Aurora V. Na pokładzie znajduje się kawiarnia z przekąskami, taras widokowy, strefa dla dzieci, płatne WIFI oraz kino. Pasażer może bezpłatnie zabrać na pokład jeden bagaż podręczny. Duże walizki lub sprzęt sportowy jest płatny dodatkowo. Podczas rejsu przez Zatokę Spencera można obserwować delfiny


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy Sea SA Ferries YouTube wideo

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi