Port Promowy Scrabster

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Miasto Scrabster leży na północnym wybrzeżu Szkocji nad wodami Pentland Firth. Jest to dobrze prosperujący i ważny port rybacki w Wielkiej Brytanii. W pobliżu Scrabster znajdują się interesujące formacje skalne uformowane przez wodę morską jak Old Man of Hoy (137 m wysokości z czerwonego piaskowca). Niedaleko leżą też zabytkowe miasta Thurso i Wick.

  • Port Promowy Scrabster
  • Port Promowy Scrabster
  • Port Promowy Scrabster

Terminal Promowy Scrabster

Firma Northlink ferry oferuje stąd regularne połączenie promowe do portu Stromness na Orkadach. Podczas przeprawy promowej można zobaczyć ciekawe formacje skalne wspomniane powyżej. Do 2008 roku Smyril Line prowadziło stąd połączenia na Wyspy Owcze.

Dojazd do portu Scrabster

Samochodem: trasa A9 z Inverness do Thurso. W Thurso kieruj się znakami na Scrabster.

Pociągiem: najbliższa stacja kolejowa leży 3km od terminalu w Thurso. Połączenia kolejowe z Inverness współgrają z rozkładem jazdy promów. Specjalny autobus dowozi pasażerow ze stacji do terminalu.

Autobusem: Rapsons oferują lokalne połączenia autobusowe w Północnej Szkocji, a CityLink połączenia autokarowe (z Inverness). Niektóre kursy zatrzymują się bezpośrednio przy terminalu, a inne w centrum Thurso, okolo 3km od terminalu.

Scrabster Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi