Promy Scandlines

Promy Scandlines
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Trasa Sassnitz - Trelleborg od stycznia 2013 jest obsługiwana przez przewoźnika Stena Line.

Scandlines - trasy

Scandlines jest niemiecko-duńskim operatorem promowym, a zarazem największym przewoźnikiem pomiędzy Danią, Niemcami i Szwecją. Oferuje on najszybsze i najlepsze połączenia pasażerskie i frachtowe w obrębie Morza Bałtyckiego. AFerry.pl poleca bilety i promocje na wiele tras ze Scandlines, np. Puttgarden - Rodoby lub Gedser - Rostock.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 15 minut przed odplywem promu dla wszystkich pasazerow

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Scandlines- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Scandlines to czysta przyjemność

  Scandlines - promy

  Scandlines posiadają w swojej flocie 14 statków i przez ten fakt są największym operatorem w południowej części Bałtyku. Standard promów rożni się w zależności od trasy, to znaczy im trasa jest dłuższa tym więcej atrakcji i usług znajdziemy na promie.

  Pamiętaj, że na AFerry.pl można kupić bilet na przeprawy z Scandlines tylko dla zmotoryzowanych pasażerów.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, ze jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy Scandlines YouTube wideo

  Opinie

  • 15 May 2018
   Zadowolony
   • Wszystko super

    Opinia dodana przez Anon

  • 08 Dec 2017
   Wygodna podróż
   • Podróż wygodna. Na promie Wi-Fi oraz możliwość naładowania telefonu.

    Opinia dodana przez IRENEUSZ PIETRZAK

  • 12 Jan 2017
   Opinia pozytywna
   • Jestem zadowolony z waszych usług za każdym razem podczas podróży.pozdrawiam

    Opinia dodana przez Anon

  • 05 Jan 2017
   Święta 2016
   • Mimo poznego z uwagi na zla pogode na trasie Goleniow - Rostock przyjazdu do odprawy pan urzednik zalatwil nas pozytywnie, a pracownicy terminala zyczliwie pomagali trafic na prom. Wjezdzalismy za ostatnim TIRem. Podroz powrotna promem Berlin - bajka...

    Opinia dodana przez Jerzy

  • 29 Aug 2016
   Przestarzałe customer experience
   • 1. W trakcie odprawy promowej staliśmy ponad godzinę na parkingu.Brak informacji o tak długim czasie oczekiwania, brak udogodnień dla oczekujących 2. Strasznie trzaskające drzwi wyjściowe na pokład. Nie można było usiedzieć w pokoju z fortelami. 3. W pokoju dla dzieci z łóżeczkami okropnie głośny głośnik. Dzieci tam nie mogą spać bo się budzą! 4. Strafa palących zaraz na wyjściu na pokład, pod zadaszeniem - to najlepsze miejsce do siedzenia czy zabawy z dziećmi. Nie można przejść przez to miejsce tak śmierdzi. Prom powinien kojarzyć się z czystością, bryzą morską. Wejście na górny pokład też prowadzi przez zadymioną strefę. Powinniście Państwo wygonić palaczy jak najwyżej i jak najdalej od pasażerów.

    Opinia dodana przez Maria Stankiewicz

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi