Prom z Santorini do Naksos

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • 7 przejazdów tygodniowo
  2 h
  Sprawdź cenę
 • przeprawa codziennie 2
  1 h 15 min
  Sprawdź cenę

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Santorini do Naksos

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Santorini do Naksos. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Santorini do Naksos jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Santorini do Naksos.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Santorini do Naksos jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 27 Aug 2013
  Na Cykladach tylko Blue Star
  • Prom Blue Star jest punktualny, w przeciwieństwie do linii Sea Jets. Jeśli wybierać linię to tylko tą. Ponadto jest tańszy i bardziej komfortowy. Polecam

   Opinia dodana przez Anna

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi