Port Promowy San Juan/ Friday Harbour

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

San Juan to jedna z wysp w archipelagu o tej samej nazwie mieszcząca się w stanie Washington na północ od cieśniny Juan de Fuca między Kanadą a USA. Swoją przygodę na wyspie rozpoczniesz w głównym mieście i porcie Friday Harbour. Znajdziemy tu wiele butików, sklepów z antykami lub Muzeum Wieloryba. Na pozostałej części wyspy dominują lasy i pola uprawne. Warto odwiedzić tutaj jedyny na świecie Lime Kiln Point State Park - Park Obserwacji Wieloryba, w którym orki można obserwować na brzegu. San Juan to także doskonałe miejsce na kajakarstwo i piesze wędrówki.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy San Juan/ Friday Harbour
  • Port Promowy San Juan/ Friday Harbour
  • Port Promowy San Juan/ Friday Harbour

Terminal Promowy San Juan/ Friday Harbour

Port na wyspie San Juan mieści się w Friday Harbour na wschodnim wybrzeżu. Przewoźnik Clipper Vacations oferuje 3 godzinne przeprawy z Seattle w USA na Wyspę San Juan połączona z obserwacją wielorybów.

Dojazd do portu San Juan/ Friday Harbour

Łatwy dojazd do portu z każdego zakątka wyspy.

San Juan Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

America Cruise Ferries

America Cruise Line Ferries, San Juan, 00901, Puerto Rico

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi