Port Promowy San Juan

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

San Juan to stolica karaibskiej wyspy Portoryko. Miasto leży na północno-wschodnim wybrzeżu. Starówka została wpisana na listę UNESCO i może poszczycić się zabytkową architektura z czasów kolonialnych. Na uwagę zasługuje hiszpańska forteca Castillo del Morro. San Juan został zbudowany przez hiszpańskich kolonistów, a obecnie pozostaje pod silnymi wpływami USA. Panuje tu klimat tropikalny dlatego nie brakuje tutaj pięknych plaż i resortów.

  • Port Promowy San Juan
  • Port Promowy San Juan
  • Port Promowy San Juan

Terminal Promowy San Juan

Przewoźnik America Cruise Ferries oferuje 13 godzinne przeprawy z Santo Domingo na Dominikanie do Portoryko.

Dojazd do portu San Juan

Port mieści się na Isla Grande nad Cano De San Antonio w San Juan. Łatwy dojazd do portu z każdego zakątka wyspy autostradami 22, 53 i 3. Po wyspie najlepiej poruszać się wypożyczonym samochodem. Opcjonalnie można zabrać taksówkę lub autobusy, aczkolwiek nie kursują one ściśle według rozkładu.

San Juan Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

America Cruise Ferries

America Cruise Line Ferries, San Juan, 00901, Puerto Rico

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi