Port Promowy San Antonio

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Miasto San Antonio to jedno z głównych miast na Ibizie, wyspie w archipelagu Wysp Balearskich. Miasto, jak i cala wyspa jest popularna destynacja turystyczna dla Brytyjczyków i wszystkich lubiących wypoczywać w dyskotekowych rytmach 24 godziny na dobę. Na początku San Antonio była zwyczajną wioską rybacką, która od lat 50 przeobraża się w wielki resort imprezowy. To prawdziwy raj dla DJ-ów i klubowiczów. Najpopularniejsze kluby to: Es Paradis, Amnesia i Pacha ulokowane na klubowej ulicy "West End". Nie brakuje tu też piaszczystych plaż. Znakiem rozpoznawczym miasta jest statua w kształcie jajka, postulująca miejsce narodzenia Krzysztofa Kolumba.

  • Port Promowy San Antonio
  • Port Promowy San Antonio
  • Port Promowy San Antonio

Terminal Promowy San Antonio

Przewoźnicy Balearia oferuje połączenia promowe z San Antonio do Denii, Walencji i Barcelony na głównym lądzie Hiszpanii.

Dojazd do portu San Antonio

Samochodem: port mieści się na zachodnim wybrzeżu wyspy, dokąd prowadzi trasa E20.

Autobusem: po Ibizie można poruszać się też autobusem różnych przewoźników (Autobuses San Antonio s.l., Autobuses Voramar -El Gaucho s.l., Autocares Lucas Costa s.l., H.F. Vilas s.l), który kursuje również do portu San Antonio.

San Antonio Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi