Port Promowy San Antonio

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Miasto San Antonio to jedno z głównych miast na Ibizie, wyspie w archipelagu Wysp Balearskich. Miasto, jak i cala wyspa jest popularna destynacja turystyczna dla Brytyjczyków i wszystkich lubiących wypoczywać w dyskotekowych rytmach 24 godziny na dobę. Na początku San Antonio była zwyczajną wioską rybacką, która od lat 50 przeobraża się w wielki resort imprezowy. To prawdziwy raj dla DJ-ów i klubowiczów. Najpopularniejsze kluby to: Es Paradis, Amnesia i Pacha ulokowane na klubowej ulicy "West End". Nie brakuje tu też piaszczystych plaż. Znakiem rozpoznawczym miasta jest statua w kształcie jajka, postulująca miejsce narodzenia Krzysztofa Kolumba.

  • Port Promowy San Antonio
  • Port Promowy San Antonio
  • Port Promowy San Antonio

Terminal Promowy San Antonio

Przewoźnicy Balearia oferuje połączenia promowe z San Antonio do Denii, Walencji i Barcelony na głównym lądzie Hiszpanii.

Dojazd do portu San Antonio

Samochodem: port mieści się na zachodnim wybrzeżu wyspy, dokąd prowadzi trasa E20.

Autobusem: po Ibizie można poruszać się też autobusem różnych przewoźników (Autobuses San Antonio s.l., Autobuses Voramar -El Gaucho s.l., Autocares Lucas Costa s.l., H.F. Vilas s.l), który kursuje również do portu San Antonio.

San Antonio Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Balearia

Sant Antoni de Portmany, 07820, Spain, Ibiza

Trasmediterranea

Puerto De San Antoni, Ibiza, 07820, Spain

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi