Port Promowy Samui

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Samui- Trasy

Oferty Specjalne

Wyspa Samui/ Ko Samui to największa wyspa w Zatoce Tajlandzkiej i druga co do wielkości w Tajlandii. Samui ma dobrze rozwinięta infrastrukturę turystyczną. Nie brakuje tu resortów i centrów czynnego wypoczynku. Turystów przyciągają tu przede wszystkim piękne piaszczyste plaże z palmami kokosowymi. Do najpopularniejszych z nich należą: Chaweng i Lamai. Natomiast turkusowe wody z rafami koralowymi stwarzają idealne warunki dla nurków. Ważne: pora deszczowa występuje od maja do listopada.

  • Port Promowy Koh Samui
  • Port Promowy Koh Samui
  • Port Promowy Koh Samui

Terminale promowe na wyspie Koh Samui

Samui Ferry obsługuje przeprawy promowe z Samui na lokalne wyspy z 3 różnych terminali:Terminal Nathon Pier znajduje się w północno - zachodniej części wyspy. Jest to główny port na wyspie. Rejsy na wyspę Tao Mae.
Terminal Bangrak Pier leży w północno - wschodniej części wyspy i potocznie zwany Big Buddha Pier ze względu na wielki posag Buddy w pobliżu portu. Rejsy na wyspę Phangan, Tao Mae oraz Phi Phi. Rejsy na Phi Phi połączone są z transferem autobusem na głównym lądzie Tajlandii z Krabi-Donsak Pier (3h).
Terminal Maenam Pier znajduje się w północnej części wyspy. Rejsy na wyspy Tao Mae i Phangan.

Dojazd do portów na wyspie Samui

Popularnym środkiem transportu są tutaj autobusy, trzykołowe pojazdy zw. tuk - tuk, pasażerskie pick up trucki - songthaew, motocykle lub taksówki. Opcjonalnie można wypożyczyć samochód.

Samui Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Samui Ferry (Liva Group HK Limited)

Bo Phut, A. Koh Samui, , Surat Thani, Thailand

Samui Ferry (Liva Group HK Limited)

Bo Phut, A. Koh Samui, , Surat Thani, Thailand

Samui Ferry (Liva Group HK Limited)

Bo Phut, A. Koh Samui, , Surat Thani, Thailand

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi