Promy SamsoFærgen

Promy SamsoFærgen
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Przewoźnik promowy Samsotrafikken zmienił nazwę na SamsoFærgen.

SamsoFærgen - trasy

Duński przewoźnik promowy SamsoFærgen obsługuje połączenia między pięknymi duńskimi wyspami Samso i Zelandia oraz między Samso i Półwyspem Jutlandzkim. AFerry.pl oferuje bilety promowe SamsoFærgen na trasach: Hou - Sealvig i Kalundborg - Kolby Kos


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

odprawa konczy sie 15 minut przed planowanym odjazdem

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy SamsoFærgen- Trasy

  Oferty Specjalne

   Ostatnie zmiany

   Przewoźnik promowy Samsotrafikken zmienił nazwę na SamsoFærgen..

   SamsoFærgen - promy

   Promy Kanhave i Kyholm sa szybkie i komfortowe. Podczas przeprawy będziesz mógł się zrelaksować i zjeść coś dobrego.


   Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

   Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

   Na AFerry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem SamsoFærgen. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerow i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

   Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

   wideo

   Promy SamsoFærgen YouTube wideo

   Zapisz sie po ofery

   Badz na biezaco z ofertami specjalnymi