Promy SamsoFærgen

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Kup bilet na promy na duńskie wyspy Samso i Zelandie z SamsoFærgen - Hou, Sealvig, Kalundborg, Kolby Kos

Przewoźnik promowy Samsotrafikken zmienił nazwę na SamsoFærgen.

SamsoFærgen - trasy

Duński przewoźnik promowy SamsoFærgen obsługuje połączenia między pięknymi duńskimi wyspami Samso i Zelandia oraz między Samso i Półwyspem Jutlandzkim. AFerry.pl oferuje bilety promowe SamsoFærgen na trasach: Hou - Sealvig i Kalundborg - Kolby Kos


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Ostatnie zmiany

Przewoźnik promowy Samsotrafikken zmienił nazwę na SamsoFærgen..

SamsoFærgen - promy

Promy Kanhave i Kyholm sa szybkie i komfortowe. Podczas przeprawy będziesz mógł się zrelaksować i zjeść coś dobrego.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Na AFerry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem SamsoFærgen. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerow i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

Informacja o odprawie

odprawa konczy sie 15 minut przed planowanym odjazdem

Promy SamsoFærgen - Porty

wideo

Promy SamsoFærgen YouTube wideo