Port Promowy Salina

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Salina- Trasy

Salina to włoska wyspa w archipelagu Wysp Eolskich (Liparyjskich) na Morzu Tyrreńskim. Składa się aż z 6 wulkanów, które wraz z całą wyspą zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego. W krajobrazie zobaczymy też słone jezioro Lingua, gdzie produkowana jest sól morska. Od tego pochodzi także nazwa wyspy: salina= kopalnia soli. Sanktuarium Madonna del Terzito zbudowane miedzy 2 wulkanami cieszy się popularnością wśród pielgrzymów. Każdy turysta znajdzie tu cos dla siebie.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Salina
  • Port Promowy Salina
  • Port Promowy Salina

Terminale Promowe na Wyspie Salina

Terminal promowy Santa Marina

Przewoźnik SNAV organizuje stąd połączenia do Neapolu na głównym lądzie Włoch. Operator Ustica Lines oferuje przeprawy z Santa Marina na okoliczne wyspy jak Vulcano, Stromboli, Panarea, Sycylia lub Lipari. Port leży na wschodnim wybrzeżu wyspy Salina.

Terminal promowy Rinella

Operator Ustica Lines oferuje przeprawy z Rinella na okoliczne wyspy jak Vulcano, Stromboli, Panarea, Sycylia lub Lipari. Port leży na południowym wybrzeżu wyspy Salina.

Salina Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

SNAV

Lungomare Giuffrè - Molo 1, I - 98050 Santa Marina Salina, Italy

Liberty Lines

MOLO D'IMBARCO ALISCAFI , 98050 Santa Marina Salina ME , Italy

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi