Port Promowy Sakaiminato

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Miasto Sakaiminato położone w południowej części wyspy Honsiu na krańcu Półwyspu Yumigahama nad Morzem Japońskim. Miasto od wieków ma renomę walnego portu rybackiego. Półwysep oferuje piękna scenerie lasów sosnowych i białych piasków oraz raj dla amatorów sportów wodnych. Krajobraz Sakaiminato można podziwiać z 43m wieży Yumeminato. Spacerując po mieście spotkamy wile figurek yokai. Yokai to demoniczna postać, która karze ludzi za lenistwo i egoizm. Znany japoński komik Mizuki Shigeru urodził się właśnie tutaj i był wielkim fanem yokai od dzieciństwa. To dzięki niemu mały demon stal się symbolem miasta.

  • Port Promowy Sakaiminato
  • Port Promowy Sakaiminato
  • Port Promowy Sakaiminato

Terminal Promowy Sakaiminato

Operator DBS Cruise Ferry oferuje połączenia promowe z Sakaiminato do Władywostok w Rosji i Donqhae w Korei Południowej.

Dojazd do portu Sakaiminato

łatwy dojazd do portu z różnych części miasta. Terminal znajduje się w wschodniej części. W pobliżu znajduje się stacja kolejowa i lotnisko.

Sakaiminato Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

DBS Cruise Ferry

Sakae-machi, Sakaiminato City, Tottori, 684-0000, Japan

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi