Promy Rottnest Express

Promy Rottnest Express
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Rottnest Express - trasy

Operator promowy Rottnest Express kursuje z portu w Perth lub Fremantle wzdłuż rzeki Swan i Ocean Indyjski na Rottnest Island u zachodniego wybrzeża Australii. Przeprawa promowa z Fremantle na wyspę Rottnest trwa ok. 25min, a z samego Petrh ponad 2h. Popularna wyspa Rottnest położona jest 19km od wybrzeża przy mieście Perth. Od lat przyciąga ona na wypoczynek miłośników przyrody i nie tylko.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale równie porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa co najmniej 45 minut przed planowanym odpłynięciem promu dla wszystkich pasażerów

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Rottnest Express- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Rottnest Express to czysta przyjemność

  Rottnest Express - promy

  Flota Rottnest Express posiada 4 super szybkie statki w tym Star Flyte Express, Eagle Express, Sea Eagle Express oraz Eco Express. Na pokładach znajdziemy punkt gastronomiczny i wygodne miejsca siedzące. Z trasów widokowych można obserwować delfiny lub wieloryby. Rottnest Express przewozi wyłącznie pieszych pasażerow.

  Praktyczne informacje

  Wjazd na Wyspę Rottnest jest płatny. Przewoźnik Rottenst Express jako wymóg prawny musi wliczać należną opłatę do biletu promowego.

  Bagaż

  Promy nie posiadają przechowalni bagażu, dlatego bagaż podręczny powinien się mieścić w wymiarach: 600mm x 400mm x 300mm. Większy bagaż rejestrowany do 22kg będzie przewożony w specjalnych klatkach. Sprzęt turystyczny, np. wędki, kije do golfa są płatne dodatkowo.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy Rottnest Express YouTube wideo

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi