Port Promowy Rotterdam Europoort

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Rotterdam Europoort- Trasy

Oferty Specjalne

Miasto Rotterdam jest drugim co do wielkości miastem w Holandii. Został założony w XIII wieku jako mała wioska rybacka. Nazwa pochodzi od Rotter dam- tama na rzece Rotter. W czasie II wojny światowej miasto zostało doszczętnie zniszczone przez Niemców, stąd brak tu historycznej architektury. Można tu odwiedzić kilka interesujących muzeów, z których Boijmans-van Beuningen Museum jest najbardziej znane. Warto też wejść na szczyt Euromast, największej wieży widokowej w Holandii lub udać się w mini rejs po rzece Lek i Nieuwe Maas.

Najaktualniejsze ceny

Trasa Cena Szczegóły Opłaty za przejazd
Hull - Rotterdam Europoort
(P&O Ferries)
2 453 zł
  • Zarezerwowany : wtorek, 22 września 2020
  • Podróż: piątek, 18 grudnia 2020 - wtorek, 29 grudnia 2020
  • Samochód osobowy + 4
  • Port Promowy Rotterdam Europoort
  • Port Promowy Rotterdam Europoort
  • Port Promowy Rotterdam Europoort

Terminal Promowy Rotterdam Europoort

Port promowy - Europoort w Rotterdamie jest największym portem w Europie, a do 2004 roku był uważany za port, w którym dokonuje się rocznie najwięcej odpraw na świecie. Terminal promowy znajduje się on w odległości ok. 37km od centrum Rotterdamu w Europoort. Port posiada doskonalą infrastrukturę turystyczną z licznymi udogodnieniami dla niepełnosprawnych pasażerów. Przewoźnik PO Ferries obsługuje stąd połączenia promowe do potu Hull w Anglii.

Dojazd do portu Rotterdam Europoort

Samochodem: udając się w rejs do Anglii - Hull, proszę kierować się oznaczeniami Engeland

Pociągiem/ Autobusem: stacja kolejowa w Rotterdamie ma dobre polaczenie z reszta Holandii. Ze stacji kursuje specjalny autobus Eurolines do terminalu promowego z przystanku Conradstraat.

Rotterdam Europoort Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

P&O Ferries

Beneluxhaven, Luxemburgweg 2, 3198 LG, The Netherlands

P&O Ferries

Beneluxhaven, Luxemburgweg 2, 3198 LG, The Netherlands

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi