Port Promowy Rosyth

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

DFDS Seaways zamknęło trasę Rosyth - Zeebrugge dla ruchu pasażerskiego 15tego grudnia 2010, aczkolwiek połączenie jest wciąż otwarte dla pojazdów frachtowych. Skorzystaj z wyszukiwarki obok, aby znaleźć alternatywny prom.

Miasto Rosyth leży w Szkocji nad Zatoką Forth, około 20 km na północny zachód od Edynburga. Jest to doskonale miejsce wypadowe do odkrycia zarówno Edynburga, jak i całej Szkocji. W Rosyth można zobaczyć rozległy obszar z dokami, Nad dokami króluje 15 wieczny zamek. Miasto znane przede wszystkim ze stoczni i jako dawna baza Królewskiej Marynarki Wojennej - Royal Navy. W czasie 2 wojny światowej stacjonowały tu polskie statki niszczycielskie, jak Burza i Błyskawica.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Rosyth
  • Port Promowy Rosyth
  • Port Promowy Rosyth

Terminal Promowy Rosyth

Przewoźnik Norfolkline/ DFDS Seaways oferował połączenie z Rosyth do belgijskiego portu Zeebrugge do 2010. Przeprawa promowa trwała około 20 godzin i odbywała się 3 razy w tygodniu.

Dojazd do portu Rosyth

Samochodem: jedz trasa M90, następnie zjedź na (junction 2) na A823(M), B980 (King's Road) i Castle Road. Kieruj się znakami do portu.

Pociągiem/ Autobusem: stacja kolejowa Rosyth ma doskonale polaczenie kolejowe z całym krajem. Specjalny autobus zapewnia polaczenie miedzy terminalem promowym a stacja the Ferrytoll park and ride i the Inverkeithing. Odjazd ze stacji jest na 3 godziny przed planowanym odpłynięciem promu.

Rowerem: terminal promowy w Rosyth ma połączenie z 2 trasami rowerowymi: the North Sea cycle route (trasa wzdłuż Morza Północnego) oraz narodowa trasa rowerowa 1 i 76.

Rosyth Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi