Port Promowy Rosslare

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Rosslare- Trasy

Oferty Specjalne

Na Aferry.pl oferuje bilety na promy z Rosslare do Pembroke i Fishguard w Wielkiej Brytanii oraz do Cherbourg i Roscoff we Francji.

Rosslare jest małą miejscowością położona w południowo - wschodniej Irlandii. Jest nazywana "słoneczna", bo otrzymuje o 300 godzin więcej słońca, niż każde inne miejsce w kraju. Są tu piaszczyste plaże i pola golfowe, parki, bary restauracje. Warto zobaczyć też najbliższą okolice. Malownicze wioski-Kilmore, parki krajobrazowe Yola Farmstead Folk Park. W Ballinskar Steven Spielberg nakręcił kilka scen do filmu Szeregowiec Ryan.

  • Port Promowy Rosslare
  • Port Promowy Rosslare
  • Port Promowy Rosslare

Terminal promowy Rosslare

Rosslare Europort jest bardzo nowoczesnym portem morskim obsługującym zarówno pasażerow jak i fracht. Z terminalu wypływają promy pasażerskie 3 przewoźników: Stena Line do Fishguard, Irish Ferries do Pembroke, Cherbourg i Roscoff oraz Stena Line do Cherbourg.

Dojazd do portu Rosslare

Port ma dogodne połączenie komunikacyjne. Samochodem jedź trasą N25 z południa lub N11 z Dublina. Współrzędne GPS portu: N52 15 20/W6 20 04. W porcie znajduje się stacja kolejowa obsługująca pociągi z Dublina.

Rosslare Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Irish Ferries

Rosslare Harbour, Co. Wexford, Republic of Ireland

Stena Line

The Ferry Terminal, Rosslare Harbour, Country Wexford, Republic of Ireland

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi