Prom z Rosslare do Pembroke

 • Rosslare do Pembroke
  Rosslare do Pembroke

  Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów

 • Łatwa i bezpieczna rezerwacja
  Łatwa i bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Rosslare do Pembroke
  Rosslare do Pembroke

  Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

 • Miliony zadowolonych klientów
  Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Prom z Rosslare do Pembroke - Ceny od zł1 524

 • codziennie 2
  4 h 1 min
  Cena

Rosslare do Pembroke trasa promowa laczy Irlandia z Walia i jest obecnie obslugiwana przez Irish Ferries. Oprócz porównania cen i czasu dla Rosslare do Pembroke, pokazemy Ci równiez wyniki dla Rosslare do Fishguard aby pomóc Ci dostac sie z Irlandia do Walia w najlepszej chwili, za najlepsza cene.

Srednia cena, która klienci niedawno znalezli dla Rosslare do Pembroke to 1 524.

Zarezerwuj prom z Rosslare do Pembroke z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Rosslare. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Rosslare - Pembroke

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Rosslare - Pembroke, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Pembroke

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Rosslare do Pembroke. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Rosslare do Pembroke, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Rosslare do Pembroke

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Rosslare do Pembroke. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Rosslare do Pembroke jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Rosslare do Pembroke.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Rosslare do Pembroke jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

4 z 5 gwiazdek na podstawie 6 opini

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Alternatywne trasy

Opinie

 • 12 Oct 2017
  Irish Ferries
  • Dobry przewoźnik, komfortowa podróż.

   Opinia dodana przez Anon

 • 25 Sep 2014
  polecam
  • Profesjonalna i bardzo pomocna zaloga, co przy podróży z małymi dziećmi jest mile widziane

   Opinia dodana przez Agnieszka

 • 11 Sep 2013
  Ceny zbyt wygorowane.
  • Ceny biletów za drogie jak na taki krótki odcinek trasy.Tańsze są promy z Anglii, gdzie jest tylko 30 -minut różnicy w czasie, a różnica w cenach biletowych nawet do 200euro.

   Opinia dodana przez Anon