Port Promowy Roscoff

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Roscoff- Trasy

Oferty Specjalne

Miasto Roscoff jest położone na zachodnim wybrzeżu Francji nad Kanałem La Manche. Mieści się tu ważny ośrodek badawczy, w którym prowadzi się badania z zakresu biologii morza. Turyści mogą tu zobaczyć między innymi ogród botaniczny - Jardin Exotique de Roscoff lub pospacerować wzdłuż piaszczystej plaży. Roscoff został zbudowany jako miasto piratów, co daje mu specyficzny urok i fakt ten pobudza wyobraźnie przy jego zwiedzaniu. Podczas pobytu w Roscoff warto skorzystać z talasoterapii.

 • Port Promowy Roscoff
 • Port Promowy Roscoff
 • Port Promowy Roscoff

Terminal Promowy Roscoff

Port w Roscoff jest dobrym punktem wypadowym z Francji do Irlandii i Anglii. Promy Brittany Ferries płyną stąd do Plymouth i Cork, a Irish Ferries oferuje przeprawy do Rosslare w Irlandii.

Dojazd do portu Roscoff

Samochodem: z południa (Quimper i Brest) weź D69 do Roscoff. Z zachodu (Rennes) skorzystaj z N12, a potem N58 road w Morlaix.i.

Pociągiem: pociągi SNCF kursują z Roscoff do Morlaix, skąd możesz zabrać szybki pociąg TGV do miast w całej Francji.

Autobusem: regularne polaczenie autobusowe z Morlaix do Roscoff.

Roscoff Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Brittany Ferries

Gare Maritime,Port de Bloscon, 29680 Roscoff, France

Irish Ferries

Gare Maritime, Port du Bloscon, 29630 Roscoff, France

Opinie

 • 29 May 2014
  Polecam tą trasę promową
  • Jechaliśmy na wycieczkę motocyklową do Hiszpanii z synem. Podróż przyjemna. Prom komfortowy i czysty. Obsług asympatyczna. Polecam

   Opinia dodana przez Anon

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi