Port Promowy Roatan

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Roatan- Trasy

Oferty Specjalne

Wyspa Roatan jest położona na Morzu Karaibksim blisko północnego wybrzeża Hondurasu oraz w pobliżu Wielkiej Rafy Majów Great Maya Reef, druga co do wielkości rafa koralowa na świecie. Stąd też nie bez powodu Roatan przyciąga miłośników nurkowania lub snorekling. Do ciekawszych atrakcji należy tutaj zip line/ tyrolka wśród konarów drzew (South Shore Canopy Zip Line Tour). Poza tym nie brakuje tu pięknych piaszczystych plaż, gdzie można relaksować się w otoczeniu palm i ciepłych lazurowych wód Morza Karaibskiego. Warto zaznaczyć, że mimo iż głównym językiem Hondurasu jest hiszpański, to pierwszym językiem mieszkańców Roatan jest angielski.

  • Port Promowy Roatan
  • Port Promowy Roatan
  • Port Promowy Roatan

Terminal Promowy Roatan

Przewoźnik Roatan Island Ferry/ Safe Way Maritime Transportation oferuje przeprawy promowe z La Ceiba na Wyspę Roatan w Hondurasie.

Dojazd do portu Roatan

Samochodem: terminal promowy Roatan Island Ferry znajduje się w środkowej części wyspy na głównej ulicy w Dixon Cove, ok. 5 min. od nowego terminalu dla statków rejsowych Mahogany Bay. Przez Roatan przebiega trasa Carretera Principal.

Transport: po wyspie można poruszać się taksówką lub wypożyczyć samochód, rower lub motocykl.

Roatan Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Roatan Island Ferry

Carl O McNab Sr. Maritime Terminal, Dixon Cove, Honduras, , Honduras

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi