Port Promowy Rijeka

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Rijeka to miasto w miasto w północno-zachodniej Chorwacji nad wybrzeżem Morza Adriatyckiego. Malowniczo położne na wzgórzach u podnóża gór Risnjak. W architekturze miasta odnajdziemy kilka zabytkowych budynków, jak kościoły, cerkwie, klasztor lub ratusz. Rijeka jest dobrym punktem wypadowym na chorwackie wyspy: Hvar (Stari Grad), Mljet (Sobra) czy Korčula.

Oferty Specjalne

 • Port Promowy Rijeka
 • Port Promowy Rijeka
 • Port Promowy Rijeka

Terminal Promowy Rijeka

Z portu wypływają promy Jadrolinija na chorwackie wyspy Mljet (Sobra), Korčula i Hvar (Stari Grad). Z Rijeki dopłyniemy też na południe Chorwacji do portów w Splicie i Dubrowniku.

Dojazd do portu Rijeka

Samochodem: autostrada A7 ze Słowenii lub Włoch jest obwodnicą dla Rijeki. Weź zjazd na Rijeka i kieruj się znakami do portu. Opcjonalnie weź trasę 8 wzdłuż wybrzeża.

Pociągiem: do Rijeki można dojechać pociągiem z Zagrzebia. Stacja kolejowa jest blisko terminalu.

Rijeka Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Jadrolinija

Zdenka Petranoviæa 7, 51000, Rijeka, Croatia

Opinie

 • 11 Oct 2014
  uwagi krytyczne
  • Małżeństwo zostało rozdzielone do 2 różnych kabin.Całkowity brak reakcji szefa obsługi na moją interwencję,pomimo,że żona została zaokrętowana w kabinie dwuosobowej sama i od początku zgodnie z grafikiem pokładowym było wiadomo w recepcji,że druga koja w jej kabinie będzie wolna do końca podróży,nie zezwolono mi na przeniesienie się do niej. Cuchnące,niedomyte toalety. Bardzo sympatyczna obsługa restauracji i baru

   Opinia dodana przez Janusz z Polski

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi