Promy Resorts World Bimini Super Fast

Promy Resorts World Bimini Super Fast
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Resorts World Bimini Super Fast - trasy

Operator promowy Resorts World Bimini Super Fast kursuje przez Atlantyk między Miami na Florydzie oraz Resorts World Bimini na Bahamach. Przewoźnik oferuje dwa rodzaje rejsów: dzienny i nocny. Jest to super propozycja na urozmaicenie naszego urlopu na Florydzie lub w Miami.

Dzienny rejs/ Day Cruise zajmuje ok. 10h od 9.00 - 19.00. Przeprawa do Bimini zajmuje ok. 3.5h plus ok 3 godziny pobyt w resorcie i kolejne 3.5h na powrót do Portu Miami.

Nocny rejs/ Night Cruise trwa ok. 6 godzin i odbywa się wyłącznie na morzu bez dokowania w Bimini. Prom wypływa z Miami o 22.00 i wraca o 4 rano.

Operator Resorts World Bimini Super Fast zabiera na pokład wyłącznie pieszych pasażerow.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale równie porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa promowa co najmniej 2h przed planowanym odjazdem promu dla wszystkich pasazerow.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Resorts World Bimini Super Fast- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Resorts World Bimini Super Fast to czysta przyjemność

  Resorts World Bimini Super Fast - promy

  Twoja przygoda z Resorts World Bimini Super Fast zaczyna się z wejściem na pokład szybkiego statku MV Bimini SuperFast. Infrastruktura statku jest bardzo bogata i z pewnością przyczyni się do miłego spędzenia czasu na morzu. Znajdziemy tu wiele restauracji, kasyno, klub, bary czy komfortowe kabiny. Na pokładzie relaksujemy się także, podziwiając piękne widoki na Karaiby, Miami i Bimini. Warto zatem zabrać lornetkę. Za dodatkową oplatą możemy też zwiedzić Mostek Kapitański.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi