Promy Red Star Ferries

Promy Red Star Ferries
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Red Star Ferries - trasy

Operator promowy Red Star Ferries oferuje regularne przeprawy między Włochami i Albanią. Przeprawy z albańskiego Vlore odbywają się w ciągu dnia, a z włoskiego Brindisi w ciągu nocy. Skorzystaj z promocji na trasę Brindisi - Vlore, aby kupić tani bilet na AFerry.pl


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

All Passengers should be at the embarkation area of the ship three (3) hour before departure. Any passengers not in time for the sailing are not entitled to a refund of the fare paid.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Red Star Ferries- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Red Star Ferries to czysta przyjemność

  Red Star Ferries - promy

  Red Star Ferries przewozi pasażerow komfortowymi promami, na których szeroki zakres usług udoskonali Twoja podróż.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi