Port Promowy Ravenna

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Zakup biletu z Rawenny z przewoźnikiem Emilia Romagna nie jest możliwy na AFerry. Proszę skorzystać z wyszukiwarki obok, aby wybrać alternatywny port lub przewoźnika, jak: Adria Ferries, Azzura Line, Blue Line Ferries, European Seaways, SNAV Ferries i Venezia Lines

Miasto Rawenna leży we wschodnich Włoszech w regionie Emilia-Romania położone nad kanałem, które łączy je z Adriatykiem. Rawenna znana jest jako ośrodek mozaikarstwa. Znajdują się tu liczne zabytki wczesnej kultury chrześcijańskiej i bizantyjskiej, które zostały wpisane na listę UNESCO, w tym: baptysterium Ortodoksów, mauzoleum Teodoryka, kościół San Vitale z pięknymi mozaikami i mauzoleum Galli Placydii.

  • Port Promowy Ravenna
  • Port Promowy Ravenna
  • Port Promowy Ravenna

Terminal Promowy Ravenna

Przewoźnik Emilia Romagna oferują stąd połączenia do chorwackiego portu Rovinji.

Dojazd do portu Ravenna

Samochodem: trasa E55 lub E45 Do Rawenny. Potem kieruj się znakami do portu..

Pociągiem: stacja kolejowa w Rawennie obsługuje pociągi z całego kraju. Ze stacji można zabrać taksówkę lub autobus do portu.

Ravenna Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Grimaldi Lines

Via Baiona 151, 48123, Italy

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi