Port Promowy Ramsgate

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Przeprawy z TransEurope Ferries zostały zawieszone do odwołania. Proszę skorzystaj z alternatywnych połączeń na trasach: Dover - Dunkierka lub Hull - Zeebrugge . Opcjonalnie wybierz inne trasy z wyszukiwarki obok.

Miasto Ramsgate leży ok. 120 km na południowy - wschód od centrum Londynu. Posiada jedną z największych marin w Południowej Anglii. W historii miasta port odegrał ważną rolę w czasie wojen napoleońskich oraz podczas ewakuacji Dunkierki w 1940r. Atutem są tu przede wszystkim zabytkowa architektura wiktoriańska oraz piaszczysta plaża, w pobliżu której znajdują się liczne kafejki i sklepy.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Ramsgate
  • Port Promowy Ramsgate
  • Port Promowy Ramsgate

Terminal Promowy Ramsgate

Położony w południowo - wschodniej części miasta. Armatorzy TransEuropa Ferries obsługują pasażerow na trasie do belgijskiej Ostendy.

Dojazd do portu Ramsgate

Samochodem: M25 i M2, a następnie trasą A299 do Ramsgate.

Pociągiem: wiele połączeń kolejowych z Londynu zapewnia Southeastern.

Autobusem: do Ramsgate można dojechać autobusami National Express prawie z każdego zakątka Anglii.

Ramsgate Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Transeuropa Ferries

Car ferry Terminal, New Port, Ramsgate, Kent., CT11 9FT, England

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi