Port Promowy Queenscliff Harbour

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Queenscliff Harbour jest nadmorskim resortem położonym na Półwyspie Bellarine, ok. 100km na południe od Melbourne w Australii. Turyści chętnie spacerują lub pedałują tutaj wzdłuż wybrzeża, odwiedzają winiarnie, mariny. Nie brakuje tutaj miejsc, gdzie można popływać z delfinami, nurkować czy uprawiać surfing. Queenscliff może poczyścić się również architekturą z czasów wiktoriańskich i zabytkowym fortem lub latarniami. Ok. 40km na zachód od Queenscliff rozpoczyna się widokowa trasa samochodowa Great Ocean Road, która oferuje nie tylko wspaniale widoki na ocean, ale także przebiega w pobliżu 12 parków narodowych.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Queenscliff Harbour
  • Port Promowy Queenscliff Harbour
  • Port Promowy Queenscliff Harbour

Terminal Promowy Queenscliff Harbour

Z Queenscliff Harbour można popłynąć do portu Sorrento na Półwyspie Mornington z Searoad Ferries. Przeprawa promowa przez Zatokę Port Philip trwa 40min.

Dojazd do portu Queenscliff Harbour

Samochodem: łatwy dojazd do miasta autostradami M1z Melbourne i drogą B110 z Geelog. Port leży we wschodniej części miasta.

Pociągiem: Queenscliff Harbour jest końcowa stacja na turystycznej linii kolejowej Bellarine Railway.

Queenscliff Harbour Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Searoad Ferries

Queenscliff , VIC 3225, Australia

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi