Promy na Wyspy Illas Cíes

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

AFerry.pl oferuje szeroki wybór tanich połączeń promowych na hiszpańskie wyspy Cies z przewoźnikiem Mar de Ons. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawy na wyspy Monteagudo, Farol i San Martiño.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe na Wyspy Illas Cíes

Operator Mar de Ons obsługuje przeprawy na Wyspy Cies na trasach z galicyjskich portów Vigo, Cangas i Baiona.

Wyspy Illas Cíes - przewodnik turystyczny

Malownicze i mało znane Wyspy Cies leżą na Oceanie Atlantyckim u północno - zachodnich wybrzeży Hiszpanii w Galicji na wysokości Vigo. Archipelag składa się z 3 wysp: północna Monteagudo, środkowa Farol i południowa San Martiño. Ze względu na różnorodność flory I fauny wyspy są pod ochroną i w 1980r. utworzono tutaj rezerwat, który wchodzi chodzą w skład Parku Narodowego Atlantyckich Wysp Galicji. Także liczba dziennych turystów limitowana jest do 2200. Cies posiadają idealne warunki do leniwego wypoczynku na piaszczystych plażach i kąpieli morskich w krystalicznych wodach oceanu. Playa de Rodas łącząca wyspy Monteagudo i Farol została uznana przez brytyjski Guardian w 2007 za najpiękniejszą plażę na świecie. Często wyspy Cies nazywane są hiszpańskimi Karaibami. Panują tu również idealne warunki do trekkingu i nurkowania. Rejs na Wyspy Cies powinien być obowiązkowy dla każdego odwiedzjącego Galicję.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi