Promy na Portoryko

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Już wkrótce na AFerry.

Aferry.pl oferuje tanie połączenia promowe do Portoryko z rożnymi przewoźnikami jak na przykład American Cruise Ferries. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na rejsy do Portoryko.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy do Portoryko

Przewoźnik AC Ferries oferuje przeprawy promowe z Santo Domingo na Dominikanie do San Juan na Portoryko.

Więcej o Portoryko

Portoryko leży na Morzu Karaibskim. Mimo iż jest wolnym krajem to podlega silnym wpływom USA. Oprócz idealnych warunków do plażowania i kąpieli morskich warto zobaczyć tutaj starówkę w stolicy San Juan. Znajduje się tam fort San Cristobal na cześć Krzysztofa Kolumba, który został wpisany na listę UNESCO. Nie można pominąć także zatoki ze świecącymi w wodzie mikroorganizmami w La Parguera. Największy efekt jest w półmroku. Dodatkowo można wybrać się na plantacje kawy, trzciny cukrowej lub na spacer do lasu deszczowego w Parku Narodowym El Yunque.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi