Promy na La Palma

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

AFerry.pl oferuje tanie połączenia promowe na La Palma z przewoźnikiem Acciona. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przejazdy do Santa Cruz de La Palma z Kadyks w Hiszpanii.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe na La Palma

Przewoźnik Acciona Trasmediterranea zapewnia połączenia promowe na La Palma z Hiszpanii z Kadyks do portu Santa Cruz de La Palma. Natomiast Lineas Maritimas Romero i Fred Olsen oferują przeprawy na sąsiednią wyspę La Gomera/ San Sebastian, na Teneryfę/ Los Cristianos, Lanzarote/ Arrecife oraz do Las Palmas na Gran Canaria.

Więcej o La Palma

La Palma leży w zachodniej części archipelagu Wysp Kanaryjskich na Atlantyku. Jak sugeruje nazwa na wyspie spotkamy wiele palm. Często nazywana jest Isla Bonita - Piękna wyspa z bardzo bogatą florą i fauną. W centrum wyspy znajduje się Park Narodowy Caldera de Taburiente z wielką kalderą po wybuchu wulkanu. Najwyższym punktem jest tutaj szczyt Roque de los Muchachos, 2426m n.p.m., na którym mieści się obserwatorium astronomiczne o tej samej nazwie.

Podróż po La Palma

Najlepszym sposobem na poznanie całej wyspy będzie wynajęcie samochodu, chociaż drogi mają często ostre zakręty i strome zbocza. Alternatywnie można podróżować taksówką lub autobusem.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi