Promy na La Gomera

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Trasy promowe do La Gomera

Oferty Specjalne

AFerry.pl oferuje szeroki wybór tanich połączeń promowych na La Gomera z operatorem Fred Olsen. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przejazdy z Los Cristianos lub St. Cruz La Palma do San Sebastian.

 • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe na La Gomera

Przewoźnik Fred Olsen oferuje szybkie przeprawy na La Gomera do Portu San Sebastian z sąsiednich wysp z Teneryfy/ Los Cristianos oraz z La Palmy/ St Cruz.

La Gomera - przewodnik turystyczny

La Gomera to malownicza zielona wyspa w archipelagu Wysp Kanaryjskich na Atlantyku. To tutaj po raz ostatni zatrzymał się Krzysztof Kolumb w drodze na odkrycie Ameryki, aby uzupełnić zapasy żywności. Wyspa oferuje panoramiczne widoki nie tylko na otaczający ocean, ale na zielone tarasowe wzgórza, plantacje bananów i antyczne lasy laurowe. W San Sebastian koniecznie trzeba zobaczyć kościołek z malowidłami galeonów, w którym modlił się Krzysztof Kolumb. Innym ciekawym miejscem jest Mirador de Abrante - restauracja na klifie z tarasem z szklanym dnem blisko Agula na wschodnim wybrzeżu wyspy .

Podróż po La Gomera

Po wyspie kursują autobusy, ale najlepiej poruszać się wypożyczonym samochodem.

Opinie

 • 09 Jan 2019
  Polecam
  • Super jednostka, warta polecenia

   Opinia dodana przez JAKUB PL

 • 18 Apr 2018
  Miodowy Tydzień
  • Wszystko ok , tylko były miejsca gdzie było chłodno. Przenieśliśmy się do cieplejszego pomieszczenia.

   Opinia dodana przez PAWEL SZCZESNY

 • 04 Nov 2017
  Warto było
  • Warto było zwiedzić Gomerę, to przede wszystkim. Przeprawy promowe były punktualne i komfortowe. My akurat przepadamy za obserwacją świata, przyrody. Do tego warunki były bardzo dobre.

   Opinia dodana przez VOLT

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi