Promy na Wyspy Isles of Scilly

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

AFerry.pl oferuje tanie połączenia promowe na Isles of Scilly z Isles of Scilly Travel. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na rejsy na Wyspy Scilly z Kornwalii.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe na Isles of Scilly

Przewoźnik Isles of Scilly Travel oferuje połączenie promowe z Penzance na Wyspę St. Mary's w archipelagu Isles of Scilly.

Więcej o Wyspach Scilly

Archipelag Isles of Scilly leży ok. 60km na południowy - zachód od Penzance w Kornwalii, Wielka Brytania. Składa się z ok 140 wysp oblewanych przez wody Atlantyku w tym z: Tresco, St. Agnes, St. Martin's, Bryheri i St. Mary's. Mieszkańcy utrzymują się przede wszystkim z turystki i rolnictwa. Wyspy posiadają najłagodniejszy klimat w Wielkiej Brytanii, który sprzyja hodowli roślin subtropikalnych. Jest to fajna destynacja turystyczna dla osób preferujących wypoczynek na łonie natury z dala od zgiełku, dla obserwatorów ptaków lub golfistów. Wyspa St. Mary's jest najbardziej wysuniętą wyspą na południe i zarazem największą spośród Scilly, oferując dobrą infrastrukturę turystyczną,: hotele, restauracje, itd.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi