Promy na Gran Canaria

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Trasy promowe do Gran Canaria

Oferty Specjalne

AFerry.pl oferuje tanie połączenia promowe na Gran Canaria z przewoźnikiem Acciona. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawy do Las Palmas z Kadyks w Hiszpanii.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe na Gran Canaria

Przewoźnik Acciona Trasmediterranea zapewnia połączenia promowe na Gran Canaria do Las Palmas z Hiszpanii z portu Kadyks, natomiast Naviera Armas z portu Huelva. Z Las Palmas popłyniemy z Fred Olsen na sąsiednie wyspy Teneryfa, Fuerteventura (Morro Jable, Puerto del Rosario) oraz na dalsze Lanzarote/ Arrecife i La Palma. Na Gran Canaria znajduje się jeszcze drugi port Agaete, który oferuje przeprawy do Santa Cruz de Tenerife.

Więcej o Gran Canaria

Gran Canaria to trzecia co do wielkości wyspa w archipelagu Wysp Kanaryjskich. Ze względu na swoją różnorodność często określana jest jako miniaturowy kontynent chroniony przez Rezerwat Biosfery UNESCO. Zachodnie wybrzeże charakteryzują góry i klify, natomiast wschodnie oferuje piaszczyste plaże i resorty. Warto zobaczyć tutaj wydmy w Maspalomas lub wulkaniczną skałę Roque Nublo (1813 m, n.pm.), która dawnej była miejscem kultu dla rdzennej ludności. W stolicy wyspa Las Palmas co roku odbywa się karnawał podobny do tego w Rio De Janerio. Turystów przyciąga tu przed wszystkim doskonała pogoda na plażowanie I kąpiele morskie.


Podróż po Gran Canaria

Najlepszym sposobem na poznanie całej wyspy będzie wynajęcie samochodu. Bezpłatna autostrada GC-1 biegnie wzdłuż wschodniego wybrzeża i łączy większe miasta i resorty. Alternatywnie można podróżować taksówką lub autobusem.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi