Promy na Fuerteventura

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

AFerry.pl oferuje tanie połączenia promowe na Fuerteventura z przewoźnikiem Acciona. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przejazdy do Puerto del Rosario z Kadyks w Hiszpanii.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe na Fuerteventura

Fuerteventura posiada 3 porty. Corralejo na północy, Puerto del Rosario na wschodzie oraz Morro Jable na południu. Przewoźnik Acciona Trasmediterranea zapewnia połączenia promowe na Fuerteventura z Hiszpanii z Kadyks do portu Puerto del Rosario. Natomiast Fred Olsen oferuje przeprawy na sąsiednią wyspę Lanzarote do Portu Playa Blanca z Portu Corralejo oraz na Gran Canaria/ Las Palmas z Morro Jable.

Więcej o Fuerteventura

Fuerteventura to 2 co do wielkości wyspa w archipelagu Wysp Kanaryjskich zwana Wyspa Wiatrów lub Wielkiej Przygody. Wulkaniczny krajobraz wyspy przypomina trochę pustynię z piaskowymi skałami i piaszczystymi plażami, które chronione są przez Rezerwat Biosfery UNESCO. Występuje tu także zjawisko burzy piaskowej. Fuerteventura oferuje doskonale warunki nie tylko do plażowania, snorkeling , ale także na windsurfing i kitesurfing.


Podróż po Fuerteventura

Najlepszym sposobem na poznanie całej wyspy będzie wynajęcie samochodu. Bezpłatna autostrada FV-2 biegnie wzdłuż wschodniego wybrzeża i łączy większe miasta i resorty. Alternatywnie można podróżować taksówką lub autobusem.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi