Promy na Fuerteventura

 • Fuerteventura - trasy promowe
  Fuerteventura - trasy promowe

  Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów

 • Łatwa i bezpieczna rezerwacja
  Łatwa i bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Promy na Fuerteventura
  Promy na Fuerteventura

  Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

 • Miliony zadowolonych klientów
  Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup tani bilet na promy na Fuerteventura. Wszyscy przewoźnicy i trasy promowe na Fuerteventura

AFerry.pl oferuje tanie połączenia promowe na Fuerteventura z przewoźnikiem Acciona. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przejazdy do Puerto del Rosario z Kadyks w Hiszpanii.

Trasy promowe na Fuerteventura

Fuerteventura posiada 3 porty. Corralejo na północy, Puerto del Rosario na wschodzie oraz Morro Jable na południu. Przewoźnik Acciona Trasmediterranea zapewnia połączenia promowe na Fuerteventura z Hiszpanii z Kadyks do portu Puerto del Rosario. Natomiast Fred Olsen oferuje przeprawy na sąsiednią wyspę Lanzarote do Portu Playa Blanca z Portu Corralejo oraz na Gran Canaria/ Las Palmas z Morro Jable.

Więcej o Fuerteventura

Fuerteventura to 2 co do wielkości wyspa w archipelagu Wysp Kanaryjskich zwana Wyspa Wiatrów lub Wielkiej Przygody. Wulkaniczny krajobraz wyspy przypomina trochę pustynię z piaskowymi skałami i piaszczystymi plażami, które chronione są przez Rezerwat Biosfery UNESCO. Występuje tu także zjawisko burzy piaskowej. Fuerteventura oferuje doskonale warunki nie tylko do plażowania, snorkeling , ale także na windsurfing i kitesurfing.


Podróż po Fuerteventura

Najlepszym sposobem na poznanie całej wyspy będzie wynajęcie samochodu. Bezpłatna autostrada FV-2 biegnie wzdłuż wschodniego wybrzeża i łączy większe miasta i resorty. Alternatywnie można podróżować taksówką lub autobusem.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi