Promy na Baleary

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Trasy promowe do Baleary

Aferry PL oferuje szeroki wybór tanich połączeń promowych na Baleary z przewoźnikami Acciona i Balearia. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na promy na Ibizę, Majorkę, Minorkę i Formenterę.

 • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe na Baleary.

Balearia jest wiodącym przewoźnikiem na Wyspy Bielarskie. Operator pływa z 3 portów z głównego lądu Hiszpanii: z Barcelony, Walencji i Denii oraz z portów miedzy wyspami: Barcelona - Ibiza (Ibiza, San Antonio), Majorka (Palma, Alcudia), Formentera, Minorka (Mahon, Ciutadella), Denia - Ibiza (Ibiza, San Antonio), Majorka (Palma), Formentera, Walencja - Ibiza, Majorka (Palma).

Promy Acciony pływają z Barcelony na Ibizę, Majorkę (Palma) i Minorkę (Mahon).

Pamiętaj, że bilety na promy na Baleary możesz kupić na AFerry.pl także na stronie: promy do Hiszpanii

Zniżka Rezydenta

Jeśli jesteś rezydentem Wysp Balearskich i podróżujesz z Acciona Trasmediterránea, możesz skorzystać ze zniżki rezydenta i zaoszczędzić 50%. Pamiętaj, że na odprawie i podczas rezerwacji musisz przedstawić dowód tożsamości potwierdzający twój status rezydenta. Niewywiązanie się z tego obowiązku unieważni bilet ze zniżką i będziesz musiał kupić nowy w porcie.

Więcej o Balearach

Wyspy Bielarskie przyciągają co roku tłumy miłośników kąpieli słonecznych. Piaszczyste plaże, cieple Morze Śródziemne i urokliwe miasteczka, jak Soler, Alcudia lub Ibiza na pewno wypełnia twój wakacyjny czas.

Baleary - przewodnik turystyczny

Jeśli lubisz góry i morze to Baleary są destynacją dla ciebie.

Baleary to archipelag Wysp Balearskich znajdujących się na Morzu Śródziemnym politycznie należących do Hiszpanii. Spośród 200 wysp najbardziej znane są: Majorka, Minorka, Ibiza i Formentera. Wyspy maja charakter typowo turystyczny. Każdą z wysp ma raczej plaski krajobraz z wyjątkiem Majorki. Tutaj możesz się opalać z widokiem na góry lub morze. Najwyższa góra pasma Tramuntana jest Pico de Masanella ( ok.1364m.n.p.m.), którą łatwo zdobyć. Rozciągają się z niej piękne widoki, a przy dobrej pogodzie można zobaczyć nawet Minorkę.

Nie trzeba jechać na Seszele, aby zobaczyć rajskie wyspy z palmami.

Oprócz pięknych piaszczystych plaż maja do zaoferowania wiele zabytków z kultury arabskiej (stare miasto w Ibizie) i rzymskiej, np. ruiny starego miasta rzymskiego w Alcudii (Majorka).

Podróż po Balearach

Wyspy najlepiej zwiedzić wypożyczonym lub własnym samochodem. Na Majorce jest krótki odcinek autostrady z Palmy do Alcudii. Poza tym autobusy odgrywają ważną rolę w komunikacji. Między wyspami najlepiej podróżować promami.

Co warto zobaczyć na Balearach

Majorka: Alcudia, Soler, Palma, klasztor Lluc. Półwysep Formenter

Minorka: piękne plaże, kamienne monumenty

Ibiza: dzielnice z klubami, dyskotekami i kasynami, europejski Las Vegas, zabytkowe miasto Ibiza

Formentera: piaszczyste plaże, dziewicza przyroda

Opinie

 • 23 Jun 2019
  5
  • Darmowe Wi-Fi dostępne przez 30 min. Podróż uważam za komfortową i udaną

   Opinia dodana przez MONIKA

 • 23 Jul 2018
  Ibiza
  • Ok było nieżle

   Opinia dodana przez BOGUMILA ZUCHOWSKA

 • 12 Jul 2018
  Szczęście w nieszczęściu
  • Taki tytuł ponieważ żona z dziećmi nie zdążyła na prom z Minorki ale jak się później okazało to było to szczęście bo prom z Majorki nie wypłynął w drogę powrotną z przyczyn technicznych a był to ostatni prom tego dnia

   Opinia dodana przez JOLANTA

 • 28 Jun 2018
  Podróż
  • Wszystko super..trochę halasliwy

   Opinia dodana przez RENATA

 • 13 Oct 2016
  Opinia
  • Opóźnienie w jedna i druga stronę aż o 2 h niestety spowodowało, że musieliśmy dodatkowo opłacać taksówki, dzięki czemu wydaliśmy całe pieniądze jakie posiadalismy na koniec podróży, ledwo zdążyliśmy na samolot powrotny do domu, całkowity brak profesjonalizmu w tej dziedzinie

   Opinia dodana przez Anon

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi