Promy do Hondurasu

 • Honduras - oferty promowe
  Honduras - oferty promowe

  Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów

 • Łatwa i bezpieczna rezerwacja
  Łatwa i bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Honduras - oferty promowe
  Honduras - oferty promowe

  Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

 • Miliony zadowolonych klientów
  Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup tani bilet na promy do Hondurasu. Wszyscy przewoźnicy i trasy promowe do Hondurasu

Aferry.pl oferuje połączenia promowe do Hondurasu z Roatan Island Ferry. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przejazdy na Wyspę Roatan na trasie La Ceiba - Roatan.

Trasy promowe do Honduras

Trasy promowe do Hondurasu

Przewoźnik Roatan Island Ferry oferuje połączenia promowe z La Ceiba na tropikalną Wyspę Roatan na trasie La Ceiba - Roatan.

Więcej o Hondurasie

Honduras leży w Ameryce Środkowej między Pacyfikiem a Morzem Karaibskim. Jest to była kolonia hiszpańska, stąd też głównym językiem jest tu j. hiszpański. Panuje tu klimat tropikalny. Warto odwiedzić tutaj rezerwat UNESCO Río Plátano Biosphere Reserve, który chroni bogatą różnorodność przyrodniczą oraz rdzenne plemiona Pech lub Miskito. W rezerwacie znajduje się wiele punktów archeologicznych w tym pierwsze miejsce na głównym lądzie Ameryki, do którego przybył Krzysztof Kolumb. Na terenie Hondurasu znajdziemy też liczne pamiątki po cywilizacji Majów. W pobliżu północnego wybrzeża znajduje się największa rafa koralowa na Morzu Karaibskim zwana Wielką Rafą Majów, a oficjalnie Mesoamerican Barrier Reef System. W ciepłych wodach Zatoki Hondurasu zobaczymy także wielkie białe rekiny, manty, papugoryby i inne egzotyczne gatunki zwierząt. Papuga Ara jest jednym z symboli narodowych tego kraju.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi