Promy do Tajwanu

 • Tajwan - oferty promowe
  Tajwan - oferty promowe

  Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów

 • Łatwa i bezpieczna rezerwacja
  Łatwa i bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Tajwan - oferty promowe
  Tajwan - oferty promowe

  Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

 • Miliony zadowolonych klientów
  Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup tani bilet na promy do Tajwanu. Wszyscy przewoźnicy i trasy promowe do Tajwanu

Aferry.pl oferuje połączenia promowe do Tajwanu z Fujian Cross Strait Ferry. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przejazdy na wyspe Tajwan na trasie Pingtan - Taichung/ Tajpej.

Trasy promowe do Tajwanu

Przewoźnik Fujian Cross Strait Ferry oferuje połączenia promowe z chińskiej wyspy Pingtan do Tajwanu na trasie Pingtan - Taichung oraz Pingtan - Tajpej.

Więcej o Tajwanie

Tajwan to wyspa leząca na Oceanie Spokojnym, ok 160km od wschodnich wybrzeży Chin. Oficjalnie nazywana Republika Chińska, chociaż jej status jako odrębnego państwa nie jest uznawany przez większość krajów na świecie w tym przez Polskę. Tajwan bardzo szybko się rozwija i jest jednym z Azjatyckich tygrysów. Zachodnią część wyspy charakteryzują niziny a wschodnią Góry Tajwańskie. Występują tu malownicze rzeki, wąwozy, wodospady i plaże. Nie zabraknie tutaj także obiektów do zwiedzania, jak np. świątynia buddy w mieście Hualien. Hualien ma kilka nabrzeżnych parków w pięknymi palmami i spektakularnymi widokami na Pacyfik oraz wschody słońca. Nie bez powodu portugalscy żeglarze, którzy odkryli wyspę Tajwan nazwali ją Formosa- Piękna wyspa.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi