Promy do Portugalii

 • Portugalia - oferty promowe
  Portugalia - oferty promowe

  Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów

 • Łatwa i bezpieczna rezerwacja
  Łatwa i bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Portugalia - oferty promowe
  Portugalia - oferty promowe

  Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

 • Miliony zadowolonych klientów
  Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Promy do Portugalii - Ceny od zł174

AFerry.pl oferuje szeroki wybór tanich połączeń promowych do Portugalii i na Wyspy Azorskie. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawy między Wyspami Azorskimi Santa Maria, Sao Jorge, Sao Miguel, Graciosa, Pico lub Faial.

Trasy promowe do Portugalii

Przewoźnik Atlanticoline zapewnia przeprawy promowe między Wyspami Azorskimi Santa Maria, Sao Jorge, Sao Miguel, Graciosa, Pico lub Faial.

Więcej o Portugalii

Portugalia leży na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Iberyjskiego nad Oceanem Atlantyckim. Do jej zamorskich terytoriów należą wyspy Madeira oraz archipelag Wysp Azorskich na Atlantyku. Imperium Portugalskie było jednym z najstarszych i najdłużej trwających we współczesnej historii Europy. Wielcy odkrywcy pochodzący z Portugali nie tylko kolonizowali wyspy na Atlantyku, ale także dotarli do Indii (Vasco da Gama) i Indonezji. Obecnie Portugalia to popularna destynacja turystyczna. Warto zobaczyć tutaj sanktuarium Błogosławionej Maryi Panny we Fatimie - jedno z największych na świecie, Pałac Pena (Palácio Nacional da Pena) w Sao Pedro lub starówkę w Porto. Oba miejsca znajdują się na liście UNESCO. Miłośnicy przyrody docenią walory Parku Narodowego Gerês z licznymi wodospadami i ciekawymi roślinami. Na wybrzeżu życie tętni w licznych resortach. Do najbardziej popularnych należy Algrave z lazurową wodą oraz ze słynną plażą Praia da Marinha położoną w otoczeniu skalnych klifów. Do Portugalii przybywa też dużo amatorów surfingu. W 2013 w miejscowości Nazaré surfer Garrett McNamara dokonał rekordu i przepłynął po największej fali.

Więcej o Promach na Wyspy Azorskie.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi