Promy do Portugalii

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

AFerry.pl oferuje szeroki wybór tanich połączeń promowych do Portugalii i na Wyspy Azorskie. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawy między Wyspami Azorskimi Santa Maria, Sao Jorge, Sao Miguel, Graciosa, Pico lub Faial.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe do Portugalii

Przewoźnik Atlanticoline zapewnia przeprawy promowe między Wyspami Azorskimi Santa Maria, Sao Jorge, Sao Miguel, Graciosa, Pico lub Faial.

Więcej o Portugalii

Portugalia leży na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Iberyjskiego nad Oceanem Atlantyckim. Do jej zamorskich terytoriów należą wyspy Madeira oraz archipelag Wysp Azorskich na Atlantyku. Imperium Portugalskie było jednym z najstarszych i najdłużej trwających we współczesnej historii Europy. Wielcy odkrywcy pochodzący z Portugali nie tylko kolonizowali wyspy na Atlantyku, ale także dotarli do Indii (Vasco da Gama) i Indonezji. Obecnie Portugalia to popularna destynacja turystyczna. Warto zobaczyć tutaj sanktuarium Błogosławionej Maryi Panny we Fatimie - jedno z największych na świecie, Pałac Pena (Palácio Nacional da Pena) w Sao Pedro lub starówkę w Porto. Oba miejsca znajdują się na liście UNESCO. Miłośnicy przyrody docenią walory Parku Narodowego Gerês z licznymi wodospadami i ciekawymi roślinami. Na wybrzeżu życie tętni w licznych resortach. Do najbardziej popularnych należy Algrave z lazurową wodą oraz ze słynną plażą Praia da Marinha położoną w otoczeniu skalnych klifów. Do Portugalii przybywa też dużo amatorów surfingu. W 2013 w miejscowości Nazaré surfer Garrett McNamara dokonał rekordu i przepłynął po największej fali.

Więcej o Promach na Wyspy Azorskie.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi