Promy do Bułgarii

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

AFerry.pl oferuje połączenia promowe do Bułgarii z Bulgaria Fast Ferry. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawy do historycznych miast nad Morzem Czarnym.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe w Bułgarii

Przewoźnik Bulgaria Fast Ferry oferuje połączenia promowe do portów w Sozopol, Nesebar i Pomorie nad Morzem Czarnym niedaleko Słonecznego Brzegu.

Więcej o Bułgarii

Bułgaria leży w Europie Południowej nad Morzem Czarnym. W kraju ciągle rozwija się turystyka i przyciąga nie tylko miłośników wypoczynku nad morzem w Słonecznym Brzegu. Bulgaria może poszczycić się piękną przyrodą, historycznymi miastami oraz zabytkami znajdującymi się na liście UNESCO. Warto zobaczyć tutaj malowniczy Nesebyr - miasto/ rezerwat historyczny lub wybrać się na górską wędrówkę po Starej Płanininie. Nie brakuje tu zabytkowych cerkwi, soborów lub monastyrów, np. słynny Monastyr Rilski.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi