Promy Anglia - Holandia

Mapa

Przewoźnicy promowi i trasy Anglia - Holandia

  • Trasa Newcastle - Amsterdam/ Ijmuiden. Przewoźnik DFDS Seaways . Rejs: ok.15h i 30min. Odległość między Newcastle i Dover ok. 600km.
  • Trasa Hull - Rotterdam.. Przewoźnik P&O Ferries . Rejs: ok.10h i 45min. Odległość między Hull i Dover ok. 420km.
  • Trasa Harwich - Hoek van Holland. Przewoźnik Stena Line . Rejs: ok. 6h i 30min. Odległość między Harwich i Dover ok. 200km.

Dlaczego warto przeprawić się na trasach Anglia - Holandia?

Przeprawiając się promem do Holandii możesz zrelaksować się przed dalszą podrożą lub zwiedzić największe miasta Niderlandów!

  • Podróż promem w rejsowym stylu.Nie trać czasu na długa jazdę do Dover, ale rozpocznij swój urlop już na promie. Nie ma nic gorszego niż zacząć długo oczekiwane wakacje w złym nastroju, stojąc w korkach na autostradzie do portu. Przeprawy z Anglii do Holandii trwają o wiele dłużej niż te przez Kanał La Manche. Im dłuższa trasa tym więcej atrakcji na pokładzie promu: sklepy, kina, sale gier, kawiarenki, bary czy sale zabaw dla dzieci. Nie jest to oczywiście statek rejsowy, ale jego namiastka. W dzień można patrzeć na fale morskie bez ograniczenia, a podczas nocnych przepraw można wykupić kabinę i relaksować się prywatnie przy szumie fal lub podziwianiu gwiazd.
  • Relaks przed dalszą podróżą. Nie tylko kierowca, ale i pasażerowie, szczególnie ci najmłodsi, potrzebują odpoczynku przed dalszą jazda z Holandii do Polski, która może trwać co najmniej 10 godzin. Warto wtedy mile spędzić czas z najbliższymi, szczególnie jeśli brakuje go nam na co dzień.
  • Odkryj nowe miejsca i atrakcje turystyczne. Nadaj swojej podroży charakter wycieczki krajoznawczej. W ciągłym pospiechu nie zwracamy uwagi na mijane atrakcje turystyczne, które można zobaczyć po drodze w ramach przerwy czy postoju. Bardzo często wymagają one tylko chwilowego zjazdu z autostrady. Dużo atrakcji leży blisko portów, np. zabytkowe centrum Amsterdamu znajduje się 36km od portu w Ijmuiden a Rotterdam należy do największych portów na świecie, gdzie można zobaczyć imponujące statki. Jeśli planujecie wyjazd między marcem i majem to nie zapomnijcie o popularnym Festiwalu Kwiatów - Keukenhof , gdzie można podziwiać cudowne pola tulipanów i ogrody różnokolorowych kwiatów. Warto zrobić tam postój chociażby na wspaniałą paradę. W tym roku ma ona miejsce 20.04.2013. Keukenhof leży ok. 35km na południe od Ijmuiden i 60km na północ od portu Hoek van Holland. Nie tylko Holandia, ale i Niemcy mają dużo do zaoferowania. Planujcie zatem postoje w turystycznych miejscach.
  • Planuj podróż promowa z Aferry.pl. Przygotowując się do przejazd z Anglii do Polski, zanalizuj dokładnie wszystkie możliwe trasy przejazdu i polaczenia promowe. porównaj ceny biletów promowych w porównywarce po lewej, rozkłady promów, oblicz koszty paliwa, czas jazdy i postojów

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi